1500-2000 TL oyuncu kulaklığı

Logitech G933 kullandım hiç memnun kalmadım binbir türlü problemleri olan bir kulaklık..
bunlar iyidir Sennheiser Game Zero Oyuncu Kulaküstü Kulaklık Siyah Fiyatı

Son düzenleme:
Müzik ve oyun için alıyorsan oyun kulaklığı olarak, ses kalitesiyle diğer tüm kulaklıkları geride bırakan iki kulaklık var.
Birisi Astro A40 + istersen MixAmp Pro ile dahada etkili olur, diğeri ise Sennheiser Game ONE.
Açık dizayna sahip oldukları için çok daha doğal sese ve daha geniş soundstage'e sahip.
A40'ın mükemmel olmayan yanı tizleri oda yine diğerlerine göre iyi ve equalizerla istediğin şekilde ayarlayabilirsin. Sürücülerinin güzel tiz kapasitesi var ama oyun için tunelandığı için tizleri biraz kısmışlar.
Game One'ında tek mükemmel olmayan yanı bassları, sennheiser open-back klasiği basslar çok etkili değil tabi yine equalizer ile ayarını yapabilirsin.
Rahatlığından, fiyatından ve mikrofonundan dolayı ben Game One'ı tercih ederdim.
Sennheiser'ın HD serisinin mikrofon eklenmiş ve oyuncular için satışa çıkarılmış versiyonu diyebilirim.
Astro A40'ı kolay kolay önermem kimseye çünkü biraz pahalı ama senin bütçeni görünce önereyim dedim.

Tabi bir de kullanacağın yerde önemli, biraz hoparlör gibidirler. Kullandığın ortamdakiler rahatsız olabilirler ve çevre sesi de kulaklığın sürücülerinin performansı etkiler ona göre tercih yapmanı tavsiye ederim.
Açık istemiyorsan o fiyat bandında herhangi bir kapalı kulaklık tavsiye etmem. 700-800TL harcayarak nerdeyse aynı kalitede kulaklığa sahip olabilirsin.
Razer Nari hiç kullanmadım ve diğer razer kulaklıklarından tek farkının titremesi olduğu çok bariz. Game Zero ve Virtuoso'yu da bilmiyorum hiç kullanmadım. Arctis Pronun bassları çok lezzetli :), fiyatının 800 Lirası da GameDac'a gidiyor. O GameDac 800 lira etmez. Bunun yerine başka kulaklık artı 100-150 dolarlık dac/amp alman çok daha mantıklı olur.
Asus marka herhangi bir kulaklık almanı da tavsiye etmem. Yazılımları berbat. Forumlarına göz atabilirsin.

@nomansaudio Çok ama çok teşekkür ederim değerleri cevaplarınız için yorumlarınızı bekliyorum..
Razer nari ult. sadece titreşim özelliği varsa elemek istiyorum
Sennheiser ZERO hakkında yorumlar bekliyorum dostlar
Astro A40 + istersen MixAmp Pro biraz uygun olsa tek alacağım kulaklık ama TR'de 3bintl

@nomansaudio Çok ama çok teşekkür ederim değerleri cevaplarınız için yorumlarınızı bekliyorum..
Razer nari ult. sadece titreşim özelliği varsa elemek istiyorum
Sennheiser ZERO hakkında yorumlar bekliyorum dostlar
Astro A40 + istersen MixAmp Pro biraz uygun olsa tek alacağım kulaklık ama TR'de 3bintl
TR'de satanlara baktım, hepsi dropshipperlar. Hiç yönelme. 3000TL'de etmez. Yurtdışından da almanı tavsiye etmem. Bozulabiliyor malum kulaklıklar. Garanti şart.
Zero, One'ın kapalı versiyonu, diğer her şey aynı. Tahminimce, soundstage bir tık daha dar olur. Basslar daha iyi olur. Tizler bir tık daha kötü olur ama yine iyi denecek seviyede olur emin ol.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı