1500-2000 TL elektro gitar tavsiyesi

Hocam ikinci el almanızı tavsiye ederim fiyatlar çok uçuk çünkü. Sağlam bir 2.el bulabilirsiniz iyi bir araştırmayla. 6 ay önce 1300E aldığım gitar 2500 2600'den satılıyor.
taksitle alacağım hocam nakit verme imkanım yok malesef yoksa bende 2.el almak istiyordum ama
@pragma hocam şöyle bir ilan buldum nasıl bakabilirmisiniz?

Schecter kaliteli markadır alınabilir.

Yanına bu amfiyi alabilirsen güzel olur. Alamazsan aşağıdakine bak.

Squier almanı tavsiye etmiyorum. Gitar çalmayı öğrendiğin an atıp kurtulmak isteyebilirsin. Düşük bütçe için iyi ancak sen çalmaya alıştıkça seni tatmin etmemeye başlayacak.

Blackstar amfileri de inceleyebilirsin.

taksitle alacağım hocam nakit verme imkanım yok malesef yoksa bende 2.el almak istiyordum ama
Hocam fiyat biraz yüksek gibi. Zaman zaman 850TLye bile Squier Bullet bulunuyor. Marshall'ın ucuz amfileri de çok iyi değil. Böyle bir sete en fazla 1500 verin derim. Amfi de biraz hasarlı duruyor.

Schecter kaliteli markadır alınabilir.

Yanına bu amfiyi alabilirsen güzel olur. Alamazsan aşağıdakine bak.

Squier almanı tavsiye etmiyorum. Gitar çalmayı öğrendiğin an atıp kurtulmak isteyebilirsin. Düşük bütçe için iyi ancak sen çalmaya alıştıkça seni tatmin etmemeye başlayacak.

Blackstar amfileri de inceleyebilirsin.
Hocam Squier konusunda söylediklerinize katılmıyorum. Yabancı forumlarda bile ne kadar stabil bir gitar olduğundan bahsediyorlar. Düzgün bir amfiyle gerçekten uzun süre götürebilecek bir gitar. Fiyatına göre çok iyi ama bu fiyatlarla çok da bir şey diyemiyorum. Squier'ın Classic Vibe'ı bile bazen Meksika Fenderlerden güzel çıkıyor.

Squier Affinity ve 5 liralık jak dönüştürücüyle yaptığım kaydı bırakıyorum buraya. Sen karar ver iyidir kötüdür. Aynı şekilde arkadaşımın Squier Bullet kullanarak yaptığı kaydı da atabilirim istersen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
2.elde o bütçeye daha iyileri olur gibi.
Hocam fiyat biraz yüksek gibi. Zaman zaman 850TLye bile Squier Bullet bulunuyor. Marshall'ın ucuz amfileri de çok iyi değil. Böyle bir sete en fazla 1500 verin derim. Amfi de biraz hasarlı duruyor.

Hocam Squier konusunda söylediklerinize katılmıyorum. Yabancı forumlarda bile ne kadar stabil bir gitar olduğundan bahsediyorlar. Düzgün bir amfiyle gerçekten uzun süre götürebilecek bir gitar. Fiyatına göre çok iyi ama bu fiyatlarla çok da bir şey diyemiyorum. Squier'ın Classic Vibe'ı bile bazen Meksika Fenderlerden güzel çıkıyor.

Squier Affinity ve 5 liralık jak dönüştürücüyle yaptığım kaydı bırakıyorum buraya. Sen karar ver iyidir kötüdür. Aynı şekilde arkadaşımın Squier Bullet kullanarak yaptığı kaydı da atabilirim istersen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Elinize sağlık güzel kayıt. Kötünün iyisi denebilir ancak ben tavsiye etmiyorum. SX almak yerine Squier tercih edilebilir ama 1 yıl boyunca düzenli çalışmış tecrübelenmiş bir gitaristi tatmin edeceğini çok düşünmüyorum.

Elinize sağlık hocam vallahi üniversiteye yeni geçtim üniversite boyunca en azından mesleğimi elime alıp maaşımı kazanana kadar beni götürsün tatmin etsin yeter öyle sahneye çıkma vs hayallerim yok yani.
2.elde o bütçeye daha iyileri olur gibi.

Elinize sağlık güzel kayıt. Kötünün iyisi denebilir ancak ben tavsiye etmiyorum. SX almak yerine Squier tercih edilebilir ama 1 yıl boyunca düzenli çalışmış tecrübelenmiş bir gitaristi tatmin edeceğini çok düşünmüyorum.
Vallahi hocam beni üniversite boyunca idare edecek sağlam birşey arıyorum dediğim gibi sahneye çıkma vs hayallerim yok arkadaşlarla böyle küçük küçük toplanıp çalalım yeter duman olur nirvana olur o tarz parçalar için bütçem yok dediğim gibi gönderdiğiniz gitar hem bütçemi biraz aşıyor hemde tipi çok hoşuma gitmedi amfi de almam lazım yanında çünkü

@pragma @Buhesapkapanmistir @F16C
Hocam dediğiniz amfi dışında 1000 TL bandında amfi önerebilir misiniz?
Şu amfi nasıldır?
Nux ve Blackstar öneririm ben de. Bu amfilerin özelliği içinde güzel efektlerin olması. Marshall alıp sadece clean ve gain arasında kalmak istemezsiniz.

Nux ve Blackstar öneririm ben de. Bu amfilerin özelliği içinde güzel efektlerin olması. Marshall alıp sadece clean ve gain arasında kalmak istemezsiniz.
onları da bulması biraz zor oluyor stok yok malesef bulabilirsem temiz ikinci el id core almaya çalışacağım teşekkürler
@pragma dostum bir sorum daha olacak akçaağaç mı iyidir laurel mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı