1500-2000 TL kablosuz kulak üstü kulaklık önerisi

Alperendurmus

Hectopat
Merhaba genel müzik dinlemek için kablosuz kulak üstü kulaklık arıyorum. Sırf bass değil, dengeli ve kaliteli tonu olsun, şarjı uzun dayansın yeterli. Marka fark etmez, skull candy, Sony vs. gibi kaliteli markalar olursa sevinirim. Bütçe 1.5k ile 2K arası.

Bende Soundcore Life Q10 var 650 liraya almıştım 1 yıl önce çok memnunum ama serisi değişmiş galiba artık satılmıyor onun yerine Soundcore Life Q10i var 1549 lira şu anda https://www.amazon.com.tr/Anker-Sou...lpcontext&ref_=fplfs&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Dediğim gibi ben memnunum Q10'dan eğer Q10i denilenle Q10 arasında fark yoksa almanı öneririm 60 saat şarj süresi var ve ses kalitesi oldukça üst düzey.

Bende Soundcore Life Q10 var 650 liraya almıştım 1 yıl önce çok memnunum ama serisi değişmiş galiba artık satılmıyor onun yerine Soundcore Life Q10i var 1549 lira şu anda https://www.amazon.com.tr/Anker-Soundcore-Life-Bluetooth-Kulaklık/dp/B0BBDDWSJ9?source=ps-sl-shoppingads-lpcontext&ref_=fplfs&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Dediğim gibi ben memnunum Q10'dan eğer Q10i denilenle Q10 arasında fark yoksa almanı öneririm 60 saat şarj süresi var ve ses kalitesi oldukça üst düzey.

Q10i ve Q10 arasında pek fark yok sanırım. Biraz arattım pedlerinde yırtılma oluyor diyenler olmuş, siz böyle bir şey yaşadınız mı?

Bir de dışarıya ne kadar ses verdiğini soracağım. Metal dinliyorum ve insanlar bazen rahatsız olabiliyor.

Son düzenleme:
Q10i ve Q10 arasında pek fark yok sanırım. Biraz arattım pedlerinde yırtılma oluyor diyenler olmuş, siz böyle bir şey yaşadınız mı?

Bir de dışarıya ne kadar ses verdiğini soracağım. Metal dinliyorum ve insanlar bazen rahatsız olabiliyor.

Pedler konusunda hiçbir sorun yaşamadım. Ben de metal ve rock dinliyorum çoğunlukla ses yalıtımı gayet iyi düzeyde rakiplerine oranla ama tabii ki birazcık geçiriyor tamamen sessiz ortamlarda ama otobüs metro gibi yerlerde son ses dinlesen de duyulmaz ortamdaki uğultudan merak etme.

Dün Q30 sipariş verdim, bugün geldi. Dediğiniz gibi biraz dışarıya ses veriyor evet. Hem de bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama ANC aktifken müzik bir taraftan daha gürültülü geliyor. Onun dışında transparency mode ve uygulamasındaki EQ cidden çok başarılı.

Dün Q30 sipariş verdim, bugün geldi. Dediğiniz gibi biraz dışarıya ses veriyor evet. Hem de bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama ANC aktifken müzik bir taraftan daha gürültülü geliyor. Onun dışında transparency mode ve uygulamasındaki EQ cidden çok başarılı.

Hocam Q30'u kullanmaya devam ediyor musunuz? Ediyorsanız nasıl kulaklık artıları, eksileri olarak söyleyebilir misiniz acaba?

Hocam Q30'u kullanmaya devam ediyor musunuz? Ediyorsanız nasıl kulaklık artıları, eksileri olarak söyleyebilir misiniz acaba?

Evet günlük olarak kullanıyorum. Gayet memnunum.

Artılar olarak ses cidden dengeli geliyor, bass bombası değil, şarkı dinlerken gitarı da vokali de çok rahat duyuyorum. Onun dışında EQ özelliği var, sesine ekstradan bir rütuş atabiliyorum. Kafamda çok rahat duruyor, kulağın üstüne oturan modeller kulağımı acıtıyor diye bu tarz aldım ve gayet memnunum.

Eksiler olarak pek bir şey yok. Tek şikayet ettiğim şey tuşların sabit olmaması. Adımımı sert atınca veya otobüs sallanınca tuşların sallanmasını duyabiliyorum. Bir de sıcak günlerde birazcık terletiyor.

Geri
Yukarı