Bütçe
2000
H3 Wireless almazsam muhtemelen bunlardan biri arasında tercih yapacağım.

Uzun süre kullanacaksan kumaş pedli almanı tavsiye ederim. Keza deri pedler kışın bile terleme yapıyor. Mesela kulaklık hem deri pedli hem kulaklara fazla baskı yapıyorsa hiç çekilmez.

Son düzenleme:

Hocam 7 ay oldu hemen hemen. Bir sorun yaşamadım ki çok hafif yok gibi hissettiriyor. Mikrofon gayet iyi ses alıyor. Lightspeed teknolojisi kullanıyor ve 2 oda yana gidince kesiliyor.

Garipmiş. Bu arada Arctis 1 çok eski bir model değil mi? Günümüzdeki fiyatını hak etmediğini söyleyenler çok.

Hocam sürücüleri Arctis 7 sürücüleri o yüzden eski bir model olmuyor bu fiyata kablosuz alacaksanız ya Arctis 1 Wireless'ya da Logitech G435 tercih edilebilir.

3500-4000 TL üzerine çıkamayacaksan kablosuz hayalinde vazgeç.

3500-4000 TL üzerine çıkamayacaksan kablosuz hayalinde vazgeç.
Hocam zaten sağlam ise kablolu kulaklık önerilerine de açığım demiştim ille de kablosuz önermek zorunda değilsiniz. Keza önceki sayfada kablolu bir kaç model linki bırakmıştım. Kablolu modeller arasından da seçebilirim.

Bu kulaklığı Vatana gidip elden satın aldım bu sabah. Kulaklıkla ilgili ilk deneyimlerim güzel, memnunum diyebilirim. Belki hakkında bir inceleme de yazarım ki yazarsam bu başlık altında paylaşmış olurum.

Son düzenleme:

Blody MR710 Benim'de bugün gözüme kestirdiğim kulaklıklardan oldu fiyatını göz önünde bulundurursak 2.4GHz Wireless, Bluetooth, 50mm sürücü ile dikkatımı çekti fakat hiçbir yerde video açılış göremedim türklerden.

Bu kulaklığı Vatana gidip elden satın aldım bu sabah. Kulaklıkla ilgili ilk deneyimlerim güzel, memnunum diyebilirim. Belki hakkında bir inceleme de yazarım ki yazarsam bu başlık altında paylaşmış olurum.

Kulaklık hakkındaki görüşlerim ve fikirlerim bu incelemede yazıyor.

Bu arada şu an bu kulaklık KDV zammı ve ucuz stokların bitmesi ile en ucuz 4100TL'ye bulunabiliyor (2190TL'ye aldım)
Special Edition olmayan versiyonu ise 2900TL'den başlıyor. Ucuzken alanlar adına mutlu, kaçıranlar için ise üzgünüm

Hocam sırf buna cevap vermek için üyelik oluşturdum daha 5 gün önce elime ulaştı MR710 ses kalitesi çok iyi fakat mikrofonu berbat ötesi berbat okadar kötü ki senin yerine başkası konuşsa anlaşılmaz driveri yok sırf bu yüzden iade edicem asla almayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…