1500-2000 TL kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
2000

BurakFİDAN

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
2021'in eylül ayından bu yana kullandığım Corsair Void Elite kulaklığımın kablosunun son hali şu şekilde:
rn_image_picker_lib_temp_5991837d-3b13-4663-a764-0d3141a17af5.jpg

rn_image_picker_lib_temp_83475a2b-7500-4d21-913b-dcd62e6190f4.jpg

Kabloda yırtık daha yeni oluştu fakat birkaç hafta içinde iyice açıldı.
Kulaklık hala çalışıyor fakat bu kablo ile daha ne kadar gider bilemiyorum. Daha önce kablodan dolayı oyuncu faremde ve eski kulaklığımda da sorun yaşadığım için artık kablosuz ekipmanlara yönelme kararı aldım (kablosunun çok sağlam olduğunu iddia ediyorsanız kablolu kulaklık önerilerine de açığım). Malum, bir ekipmana verdiğimiz paranın 4 basamaklı sayılara kadar ulaştığı bu dönemde bu kadar para verip ürünü sadece 1 sene kullanabilmek üzücü oluyor.

Haliyle yeni bir kulaklık arayışı içerisindeyim. Genelde oyun oynamak için kullanacağım fakat müzik dinlemeyi de çok seven biriyim. Tek istediğim mevcut kulaklığım ile benzer kalitede bir deneyim sunabilen bir ürün almak fakat aynı kaderi paylaşmaması için kablosuz bir kulaklık tercihim olur. Ayrıca harici bir mikrofonum olduğu için mikrofonlu olup olmaması çok önemli değil hatta mikrofonsuz olması daha temiz bir görüntü sağlaması açısından işime gelir.

Benim bu bütçede bulabildiğim kablosuz kulaklıklar arasından en mantıklı geleni şu oldu:

Logitech G435 hocam uzun süredir kullanıyorum bir problem yok.

Bu fiyatta adam akıllı kablosuz yok ama kablolu olarak attığım çok iyi.
Blackshark V2'nin kablosu ne kadar sağlam bilemiyorum ama kablosuz kulaklıklar her türlü daha uzun ömürlü olur gibi geliyor bana.
Logitech G435 hocam uzun süredir kullanıyorum bir problem yok.
Bu da güzel alternatifmiş ama ses sürücüsü bakımından H3 Wireless daha iyi sanırım. Bu arada tam olarak ne kadar süredir kullanıyorsun ve bağlantıda kopma gecikme gibi durumlar oluyor mu hiç?

Arctis 1'in PS ve Xbox edition versiyonları 1800 küsür iken normal versiyonu 2500 lira. Aralarındaki fark nedir?

Anladığım kadarıyla bu bütçede kablosuz biraz lüks. Peki bu bütçede alabileceğim kablolu kulaklıklara arasında en iyileri hangisidir?
Olur da kablolu bir model tercih edecek olursam aklımda bulunsun diye.

H3 Wireless almazsam muhtemelen bunlardan biri arasında tercih yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı