1500-2000 TL klavye önerisi

Ex Boss

Kilopat
Daha fazla  
4 senedir mavi Switch giriş seviyesine ait bir klavye kullanıyorum. Bu Switch çok başımı ağrıtıyor özellikle gece. Günün 6-8 saatini bilgisayarda geçiriyorum, oyun veya browserde takılıyorum. %60 klavyeler hoşuma gitti. Sessiz bir Switch arıyorum, beni yormasın. Kablosuz olursa çok memnun kalırım. Bütçede çok az esnemeler yapabilirim. Önerilerinizi bekliyorum. Şu klavye hoşuma gitti. Sanırsam toplam 2447 try tekabül ediyor.

ATTACK SHARK M71

Sizce dayanıklı mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
4 senedir mavi Switch giriş seviyesine ait bir klavye kullanıyorum. Bu Switch çok başımı ağrıtıyor özellikle gece. Günün 6-8 saatini bilgisayarda geçiriyorum, oyun veya browserde takılıyorum. %60 klavyeler hoşuma gitti. Sessiz bir Switch arıyorum, beni yormasın. Kablosuz olursa çok memnun kalırım. Bütçede çok az esnemeler yapabilirim. Önerilerinizi bekliyorum. Şu klavye hoşuma gitti. Sanırsam toplam 2447 try tekabül ediyor.

ATTACK SHARK M71

Sizce dayanıklı mıdır?

ATTACK SHARK M71

Sizce dayanıklı mıdır?
Akşam gaming gecesinde saat 10da steelseries spex 3 tkl modelinde indirim olacakmış. Bi bakmanı öneririm klavyeyide incele istersen sesine falan bak

Buna da göz atabilirsin. Siteden 50 dolara 1700TL'ye alıyorsun+700TL vergi Total 2400TL falan ediyor.

ATTACK SHARK M71

Sizce dayanıklı mıdır?
Maksimum bütçe nedir?

2500₺ olabilir.
Maksimum bütçe nedir?

Buna da göz atabilirsin. Siteden 50 dolara 1700TL'ye alıyorsun+700TL vergi Total 2400TL falan ediyor.
Hoşuma gitti, güzel duruyor. İncelemesi hakkında bilginiz var mıdır?

Bu klavyeyi gördüm hocam bütçemi bir tık daha yükseltebilirim.

2500₺ olabilir.

Hoşuma gitti, güzel duruyor. İncelemesi hakkında bilginiz var mıdır?

Bu klavyeyi gördüm hocam bütçemi bir tık daha yükseltebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ses testi adına bu videoya bakabilirsin. Ben kullanıyorum acayip hoşuma gitti model. Eğer almak isterseniz 10 dolar kuponla siteden 50'ye alıyorsunuz vergiyle 2300 2400TL civarı bir şeye denk geliyor. Görünüşü de bayağı hoş.

Dosya Ekleri

• 1712314354408.png
    1712314354408.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 30
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ses testi adına bu videoya bakabilirsin. Ben kullanıyorum acayip hoşuma gitti model. Eğer almak isterseniz 10 dolar kuponla siteden 50'ye alıyorsunuz vergiyle 2300 2400TL civarı bir şeye denk geliyor. Görünüşü de bayağı hoş.
Kronik bir sorunu varmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı