1500-2000 TL PSU önerisi

Thaldenor

Kilopat
Sistemimi yavaş yavaş yenilediğim için geleceğe dönük 750W Gold PSU arıyorum. PSU konularını ve tier listleri araştırdım ancak cw sorunları sesli çalışma vb. gibi birçok farklı PSU hakkında farklı şikayetler gördüm. Bu sebeple biraz kararsızım. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Mevcut işlemcim Ryzen 5 5600X, ekran kartım ise GTX 1080 Ti.

Bütçem en fazla 2000 TL ancak büyük farklar yok ise 1500 TL'yi aşmak istemiyorum.

Öptü ellerden RM750X, @messinicocugu attı kendisini. Yurt dışından geleceğini bilin yalnız.

Garanti durumunda sorun olmuyor. Dün başka bir konu için aradığımda sormuştum

Yok ondan değil, teslimat süresi uzayabilir olarak söylemiştim ama bunu bilmek de iyi. Kaç günde ulaştı size?

Tam bu ürünü alacaktım fakat Amazon'a iade ettiğim ürün bir türlü Amazon'un eline ulaşamadı ve bu sırada fiyatının arttığını gördüm. Sıkıntı olmasın diye Amazon Almanya'dan alacaktım fakat neredeyse 1.900 lira olmuş fiyatı. Hala alınır mı ne diyorsunuz?

Tam bu ürünü alacaktım fakat Amazon'a iade ettiğim ürün bir türlü Amazon'un eline ulaşamadı ve bu sırada fiyatının arttığını gördüm. Sıkıntı olmasın diye Amazon Almanya'dan alacaktım fakat neredeyse 1.900 lira olmuş fiyatı. Hala alınır mı ne diyorsunuz?

Şu an Amazon satmadığı için alınmaz buna bakabilirsiniz hocam:

Geri
Yukarı