1500-2000 TL PSU önerisi

Tam bu ürünü alacaktım fakat Amazon'a iade ettiğim ürün bir türlü Amazon'un eline ulaşamadı ve bu sırada fiyatının arttığını gördüm. Sıkıntı olmasın diye Amazon Almanya'dan alacaktım fakat neredeyse 1.900 lira olmuş fiyatı. Hala alınır mı ne diyorsunuz?

Core Reactor'un 2K olduğunu düşünürsek hala alınabilir, High Power Super GD+ 750 de var daha uyguna.

@messinicocugu aslında hala satıyor. Sadece diğer satıcalara bakmanız lazım.
DD44D72B-A950-4F36-ABA7-9DD81B12C006.png

@Sir Benjamin öncelikli teslimatı seçmeyi planlıyorum çünkü Mayıs'ın ortasına kadar beklemek istemiyorum. Bu durumda daha çok pahalanıyor. Sanırım Core Reactor seçmem daha mantıklı olacak.

@messinicocugu aslında hala satıyor. Sadece diğer satıcalara bakmanız lazım.
Eki Görüntüle 1371145

@Sir Benjamin öncelikli teslimatı seçmeyi planlıyorum çünkü Mayıs'ın ortasına kadar beklemek istemiyorum. Bu durumda daha çok pahalanıyor. Sanırım Core Reactor seçmem daha mantıklı olacak.
Aynı sorunu yaşıyorum ben de. Konuyu açtığımın ertesi günü sipariş vermek için girdim fiyatın arttığını gördüm. Ekstra gümrük ve kargo ücretleri ile birlikte 2000TL oldu şu anda. Kararsız kaldım ne yapacağım konusunda.
Şu an Amazon satmadığı için alınmaz buna bakabilirsiniz hocam:
BitFenix hakkında hiç bir bilgim yok hocam. Adını daha önce duyduğum bir marka değil açıkçası. Tier listlerde üstlerde yer alıyor ancak emin olamadım. Bilen kullanan tanıyor musunuz? Güvenilir midir?

Son düzenleme:
Aynı sorunu yaşıyorum ben de. Konuyu açtığımın ertesi günü sipariş vermek için girdim fiyatın arttığını gördüm. Ekstra gümrük ve kargo ücretleri ile birlikte 2000TL oldu şu anda. Kararsız kaldım ne yapacağım konusunda.

BitFenix hakkında hiçbir bilgim yok hocam. Adını daha önce duyduğum bir marka değil açıkçası. Tier listlerde üstlerde yer alıyor ancak emin olamadım. Bilen kullanan tanıyor musunuz? Güvenilir midir?

İyi bir PSU hocam güvenilirdir tek sıkıntısı yükte çok az ses çıkarabiliyor hiç ses çıkarmamasını isterseniz aşağıdaki Seasonic'e bakabilirsiniz hocam:

İyi bir PSU hocam güvenilirdir tek sıkıntısı yükte çok az ses çıkarabiliyor hiç ses çıkarmamasını isterseniz aşağıdaki Seasonic'e bakabilirsiniz hocam:

Açıkçası 750w psu mevcut sistemime fazla bile olduğundan (ekran kartı upgrade edersem diye 750w almak istiyorum şu anda 1080ti mevcut) çok yüke gireceğini sanmıyorum. Kaldı ki yük halinde sıvı soğutucu veya gpu fanları da ses çıkaracağından psu sesi hissedilir mi ki?

Açıkçası 750W PSU mevcut sistemime fazla bile olduğundan (ekran kartı upgrade edersem diye 750W almak istiyorum şu anda 1080 Ti mevcut) çok yüke gireceğini sanmıyorum. Kaldı ki yük halinde sıvı soğutucu veya GPU fanları da ses çıkaracağından PSU sesi hissedilir mi ki?

Hissedilmez zaten çok az çıkar dediğim gibi.
Hem senin sistemde yükse çok girmeyeceğinden dediğin gibi ses çıkmaz.

Geri
Yukarı