1500-2000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
1500-2000
Bu fiyat aralığında en iyi akıllı telefonu arıyorum. Telefondan pek anlamam. Fotoğraf çekmeyi severim. Oyun pek oynamam. İnternette de dolaşmam. Bu kriterlerimde en iyi telefonu kendim bulamadığım için foruma yazıyorum. Cevaplarınızı bekliyorum. (fiyatta ufak artmalar olabilir.)

Hocam TCL 10l olabilir 2300'lere M.21 olabilir telefonlarda kameradan pek anlamam ama bu 2 cihazında F/P da olduklarını biliyorum ve bildiğim kadarıyla 2 cihazında kamerası gayet iyi.

Hocam TCL 10l olabilir 2300'lere M.21 olabilir telefonlarda kameradan pek anlamam ama bu 2 cihazında F/P da olduklarını biliyorum ve bildiğim kadarıyla 2 cihazında kamerası gayet iyi.

Baktım incelemelerine de insanlar iki telefonu da pek beğenmemiş. Şimdi ki kullandığım telefon Lenovo K5'i herkes iyi yorum yaptı diye almıştım. Telefon leş çıktı. 2000 TL'ye nasıl iyi telefon olmaz çok şaşırıyorum. 2-3 yıl önce bu fiyatlara çok iyi telefonlar satıldığını hatırlıyorum.

Baktım incelemelerine de insanlar iki telefonu da pek beğenmemiş. Şimdi ki kullandığım telefon Lenovo K5'i herkes iyi yorum yaptı diye almıştım. Telefon leş çıktı. 2000 TL'ye nasıl iyi telefon olmaz çok şaşırıyorum. 2-3 yıl önce bu fiyatlara çok iyi telefonlar satıldığını hatırlıyorum.

Hocam 1000 TL'ye alacağım cihaz 1750 TL'ye çıktı 1 yılda maalesef burası Türkiye azalmaz burada fiyatlar eskidikçe artar Note 4'ü 2300'e satıyorlar.

TCL 10l öneririm.

İncelemesi:

2 bin TL'ye HD PUBG oynatmayan telefon alınmaz gibime geldi. Oyun arada oynarım ama PUBG'yi de HD de oynatması lazım. Kamerası da pek hoşuma gitmedi. Renkler canlı yapalım derken yağlı boya gibi gözüküyor. Hangi telefonu gözüme kestirsem birisi çıkıp almayın diyor. Bu gidişle tuşlu telefon alacağım herhalde.

2 bin TL'ye HD PUBG oynatmayan telefon alınmaz gibime geldi. Oyun arada oynarım ama PUBG'yi de HD de oynatması lazım. Kamerası da pek hoşuma gitmedi. Renkler canlı yapalım derken yağlı boya gibi gözüküyor. Hangi telefonu gözüme kestirsem birisi çıkıp almayın diyor. Bu gidişle tuşlu telefon alacağım herhalde.

Hocam kamerasının iyi olmasını istiyorsanız performansı daha kötü olan cihaz tercih etmek zorundasınız performansı iyi olsun diyorsanız kamerası kötü olur maalesef artık 2000'lere böyle 2500'lerde işler biraz daha adil ama oralarda da pek bir fark yok.

Hocam kamerasının iyi olmasını istiyorsanız performansı daha kötü olan cihaz tercih etmek zorundasınız performansı iyi olsun diyorsanız kamerası kötü olur maalesef artık 2000'lere böyle 2500'lerde işler biraz daha adil ama oralarda da pek bir fark yok.

Yahu kamerası iyi olsun sadece o da yeter. Ama kamerası iyi olanda yok. Buraya bir şeyler yazıp Silivri'ye gitmek de istemiyorum ama bu kadar da olmaz. Bu millet nasıl izin veriyor TL'nin erimesine

Yahu kamerası iyi olsun sadece o da yeter. Ama kamerası iyi olanda yok. Buraya bir şeyler yazıp Silivri'ye gitmek de istemiyorum ama bu kadar da olmaz. Bu millet nasıl izin veriyor TL'nin erimesine.

Hocam 9S kullanıyorum sarıyı yeşil kırmızı yı pembe gösteriyor :D 2600 TL şu anda neden bunu söyledim Xiaomi fabrika falan açacağı için çok daha ucuz olacak ama onlarında kamerası bir değişik ben pek kameradan anlamam o konuda bir yorum yapamayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı