1500-2000 TL telefon tavsiyesi

mars0009

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Şu an kafamda yurt dışı Xiaomi Note 9 ve POCO M3 var. Bunlar gibi yurt dışı cihaz tavsiyeniz var mı? Bütçeyi zorlayarak 2000 TL'ye çıkarabilirim. Gündelik kullanım için kullanacağım, oyun vs. oynamıyorum.

Yurt dışı cihaz almanızı tavsiye etmem. Servis ve güncelleme soru olmazsa General Mobile GM 20 Pro, sorun olursa bütçenizi biraz daha artırıp TCL 10L, Oppo A73 bakabilirsiniz.

İkinci el cihazlara da yönelebilirsiniz, Xiaomi Pocophone F1 tavsiye ederim.

2. El o fiyata iPhone 7 var bende almayı düşünüyorum. 2000TL için diyorum tabii.
Valla bende İphone almayı düşünüyordum ama o kadar eski cihaz almak sonradan mantıksız geldi.
Bütçenin artmış hali 2000 TL lütfen biraz daha arttır demek yerine o bütçede cihaz önerin.
Yurt dışı cihaz almanızı tavsiye etmem. Servis ve güncelleme soru olmazsa General Mobile GM 20 Pro, sorun olursa bütçenizi biraz daha artırıp TCL 10L, Oppo A73 bakabilirsiniz.

İkinci el cihazlara da yönelebilirsiniz, Xiaomi Pocophone F1 tavsiye ederim
Şuanda 2. El İphone 6 kullanıyorum cihaz dilimi yaktı hatta daha bu gün telefoncudan aldım. Bu dediğiniz telefonlarda sıkıntı yaşayacağımı pek sanmıyorum ama yine de ön yargıyla yaklaşıyorum.

Geri
Yukarı