LoL'u kalıcı olarak bırakmak

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
Bu oyunu bu akşam itibarıyla bırakma kararı aldım. 4 maç üst üste kaybettim. Ve bir düşündüm. Hafta sonumu bu oyuna ayırıyordum. Bütün gün bunu oynuyordum, ve 6 yıl boyunca bronzda kaldım. Asosyalleştim. Bu oyuna ayırılan zamanın çok boş olduğunu fark ettim. Ama kötü bir şey var ki oyun bağımlılık yapıyor ve 2 ay sonra kendini aratıyor. Bu oyunu ne zaman oynasam başım ağrıyor ve günlük hayatta çekilmez derecede sinir oluyorum. LoL'e ayıracağım zamanı ödev çalışmaya, veya kaza namazları kılmaya harcasam çok çok faydalı olur diyorum. Her maç 45 dakika el bilek kalmadan oynayıp kaybetmek vakit kaybı. Dünyaya bir kere daha gelmeyeceğiz, bir kere geliyoruz zamanımı da bu oyuna harcayamam. Kötüde oynuyordum, fakat toksikler, flamerlar, feederlar, dini inançlara küfür edenler falan bunlar için 45 dakika uğraşmaya değmez. Oyunu sildim ve şu an çok huzurlu, ve kendimi rahatlamış hissediyorum. Darısı bu oyunu bırakmak isteyenlere. Hiç uğraşmayın bırakın bu oyunu. Zamanınıza sinirinize yazık.

6 yıldan beri Bronz'dan çıkamıyorsanız bence bırakmanız daha iyi olur. Şu anda fresh bir hesap 2-3 win alınca otomatik olarak Gold-Platin civarında bir kümede başlatıyor. Farklı oyunları oynamayı deneyebilirsiniz.

Bu oyunu bu akşam itibarıyla bırakma kararı aldım. 4 maç üst üste kaybettim. Ve bir düşündüm. Hafta sonumu bu oyuna ayırıyordum. Bütün gün bunu oynuyordum, ve 6 yıl boyunca bronzda kaldım. Asosyalleştim. Bu oyuna ayırılan zamanın çok boş olduğunu fark ettim. Ama kötü bir şey var ki oyun bağımlılık yapıyor ve 2 ay sonra kendini aratıyor. Bu oyunu ne zaman oynasam başım ağrıyor ve günlük hayatta çekilmez derecede sinir oluyorum. LoL'e ayıracağım zamanı ödev çalışmaya, veya kaza namazları kılmaya harcasam çok çok faydalı olur diyorum. Her maç 45 dakika el bilek kalmadan oynayıp kaybetmek vakit kaybı. Dünyaya bir kere daha gelmeyeceğiz, bir kere geliyoruz zamanımı da bu oyuna harcayamam. Kötüde oynuyordum, fakat toksikler, flamerlar, feederlar, dini inançlara küfür edenler falan bunlar için 45 dakika uğraşmaya değmez. Oyunu sildim ve şu an çok huzurlu, ve kendimi rahatlamış hissediyorum. Darısı bu oyunu bırakmak isteyenlere. Hiç uğraşmayın bırakın bu oyunu. Zamanınıza sinirinize yazık.
En büyük başarım nedir diye sorsanız :
- 4 yıldır lol oynamıyorum.
derim.

6 yıldan beri Bronz'dan çıkamıyorsanız bence bırakmanız daha iyi olur. Şu anda fresh bir hesap 2-3 Win alınca otomatik olarak Gold-platin civarında bir kümede başlatıyor. Farklı oyunları oynamayı deneyebilirsiniz.

Tek sorun bende değil. TR serverindeki oyuncu kitlesi ile bu oyunda ileri liglere çıkmak sabır işi.

@Sameett, DotA karşıtı olduğumuzdan değil. LoL'de Bronz'dan çıkamayan birisi DotA'da tutunamaz.
@yorumcuu, 6 senedir Bronz'dan çıkamıyorsanız sorun sizde. Sorunu biraz da kendinizde arayın.

Bende 20 gün önce bıraktım oyunu öyle bağımlılar oyunu silsem bile bir iki hafta içerisinde kendimi yine oyunda buluyorum diyor genelde, en iyi çözüm hesabı satmaktır ben hesabı kökten sattım gitti 120 Seviye'dı 30-40 skin vardı Samira TR100'dü Samira ile 90 maçta %70 wr vardı zümrüt 4'dü en son 335 TL'ye okuttum hiç de aklıma gelmiyor keşke LoL olsa veya girebilsem demiyorum bağımlısı falan da değildim geceleri arada sırada eski arkadaş çağırırdı solo Q atardık ama sezon başından beri 204 maç atmışım bırakmak iyi oldu sanırım benim içinde.

TR serverindeki oyuncu kitlesi ile bu oyunda ileri liglere çıkmak sabır işi.

Gold'dan zümrüte kadar çıkabildim zaten zümrüt olduktan sonra hiç girmedim sattım hesabı, bayağı bir Samira oynardım her el en az 4de4'üm olurdu skorlarımı SS'te bıraktım her türlü Toxic'i geldi yine kazandırdım adam zorla kaybetmek için elinden geleni bile yapardı 20 kere ölmek gibi yine kazandırdım olay sende bitiyor tamamen.

Dosya Ekleri

• 1714493601726.png
    1714493601726.png
    216,9 KB · Görüntüleme: 18
  • 1714493627669.png
    1714493627669.png
    245,8 KB · Görüntüleme: 16
  • 1714493638575.png
    1714493638575.png
    271 KB · Görüntüleme: 17
  • 1714493664668.png
    1714493664668.png