1500-2000 TL'ye erkek için kalıcı parfüm önerisi

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Arkadaşlar, üniversite öğrencisiyim, spor/klasik arası giyiniyorum. Fazla ağır olmayacak kalıcı olacak şekilde 1500-2000 arası parfüm önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Kendim kullanıyorum, memnunum.

Allure homme.
Dior Savage.
Hugo boss/lacoste red.
Gıorgıo armanı acqua di gio profumo.
Armani you.
Mont blanc Ultra blue.

Bunların muadillerini de bulabiliyorum değil mi? Sabah bunları sıkıp gün içinde muadil kullanayım diyorum.

Bu güzele benziyor hocam kokusu nasıl kalıcı mı? Genelde siyah tonları giyiniyorum seviyorum uygun mudur?

Ayrıca bilen var ise bu nasıldır?

Bu güzele benziyor hocam kokusu nasıl kalıcı mı? Genelde siyah tonları giyiniyorum seviyorum uygun mudur?

Ayrıca bilen var ise bu nasıldır?

Kokusu kalıcı, ben koyu renk giydiğim için bir şey diyemem fakat sıkıntı olmaz. Attığınız üründe iyi fakat biraz ucuz geldi bana. Orijinal mi diye bakabilirsiniz.

Kokusu kalıcı, ben koyu renk giydiğim için bir şey diyemem fakat sıkıntı olmaz. Attığınız üründe iyi fakat biraz ucuz geldi bana. Orijinal mi diye bakabilirsiniz.
Edt olması sorun olur mu Armani'nin ben ondan biraz kalıcılığını merak etmiştim. Benim attığım EDP

Edt olması sorun olur mu Armani'nin ben ondan biraz kalıcılığını merak etmiştim. Benim attığım EDP

Hocam EDPler genelde kış aylarında ve gecelerde kullanılır diye biliyorum. EDT ise her mevsim kullanılır. Pahalı parfümlerin çoğu kalıcı olur. Dior vs. de kullandım hiç 3-4 saatte kokusu giden parfüm görmedim.

Hocam EDPler genelde kış aylarında ve gecelerde kullanılır diye biliyorum. EDT ise her mevsim kullanılır. Pahalı parfümlerin çoğu kalıcı olur. Dior vs. de kullandım hiç 3-4 saatte kokusu giden parfüm görmedim.
Tamamdır hocam attığınızı alıcam büyük ihtimalle. Bunun yanında bana bunun kaliteli bir muadili var ise link atabilir misiniz?

Geri
Yukarı