1500-2000TL arası Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

Samsung ürünü olduğundan bir uyum içerisinde oluşu tek farkı. Kendi başına güzel bir kulaklık fakat Samsung telefon olmadığında tam verim alınması pek mümkün olmuyor. Jabra Elite 3 dediğim gibi ilk deneyimlediğimde inanamadığım bir kulaklık oldu, arkadaşım Full bass takıldığından ona göre ayarlamıştı, hayran kaldım gerçektende fakat normal modda tizleri boğuk kalıyor bana göre(normal modunda kullanmak bu kulaklığa bir hakaret bu arada).ne tür müzik dinlediğini bilemiyorum ama bu ekolayzerla hiç pişman edeceğini düşünmüyorum.

Şu anlık Anker Life P3 ve Jabra Elite 3 arasında kaldım. Genellikle bass yoğunluklu müzikler dinlerim, sakin müzik dinlemem spor için kullanacağım genelde.
(Önceden Jabra Elite 65t kullanmıştım, bayağı memnun kalmıştım, şu an ise Anker Life Q30 kullanıyorum)

Şu anlık Anker Life P3 ve Jabra Elite 3 arasında kaldım. Genellikle bass yoğunluklu müzikler dinlerim, sakin müzik dinlemem spor için kullanacağım genelde.
(Önceden Jabra Elite 65t kullanmıştım, bayağı memnun kalmıştım, şu an ise Anker Life Q30 kullanıyorum)
Benim arkadaşımda jabra elite 3'ü spor için kullanıyor,jabra bass doğruluğu olarak daha üstün ve toza ve suya dayanıklı IP55 sertifikalı,ekolayzer ve kulaklık üstündeki kontroller açısından daha zengin.Diğer kalan özellikler birebir aynı neredeyse.Son karar senin tabi,birkaç inceleme videosu izleyebilir veya bilindik sitelerden karşılaştırabilirsin tam emin olmak için.Şimdiden hayırlı olsun.

Benim arkadaşımda Jabra Elite 3'ü spor için kullanıyor, Jabra bass doğruluğu olarak daha üstün ve toza ve suya dayanıklı IP55 sertifikalı, ekolayzer ve kulaklık üstündeki kontroller açısından daha zengin. Diğer kalan özellikler birebir aynı neredeyse. Son karar senin tabii, birkaç inceleme videosu izleyebilir veya bilindik sitelerden karşılaştırabilirsin tam emin olmak için. Şimdiden hayırlı olsun.

Çok teşekkürler hocam sanırım Jabra'yı alacağım.

Jabra Elite 3'ten farkları nedir?

Jabra Elite 3 kalitesi hakkında bilgim yok kusura bakmayın. Bu kulaklığı bana bir arkadaşım yakın zamanda denettirmişti.

Birkaç müzik eşliğinde deneme fırsatım oldu ve şu ana kadar aldığım en iyi ses kalitesi bu kulaklıkta idi.

Referans olarak şu an kullandığım JBL 510 BT kulak çevreleyen kulaklığımdan daha iyi ses veriyor. Bassları aşırı canlı veriyor. Ve şarjı da uzun gidiyor.

Müzik ve şarkı konusunda çok doyuruyor. Bütçem olsa kesinlikle gözüm kapalı alacağım bir kulaklık.

Jabra Elite 3 kalitesi hakkında bilgim yok kusura bakmayın. Bu kulaklığı bana bir arkadaşım yakın zamanda denettirmişti.

Birkaç müzik eşliğinde deneme fırsatım oldu ve şu ana kadar aldığım en iyi ses kalitesi bu kulaklıkta idi.

Referans olarak şu an kullandığım JBL 510 BT kulak çevreleyen kulaklığımdan daha iyi ses veriyor. Bassları aşırı canlı veriyor. Ve şarjı da uzun gidiyor.

Müzik ve şarkı konusunda çok doyuruyor. Bütçem olsa kesinlikle gözüm kapalı alacağım bir kulaklık.

Teşekkür hocam, markayı biliyorum zaten güveniyorum, iyice araştırıp 53 Pro veya Elite 3'e bakacağım.

Bütçem 1500-2000 civarlarında, genellikle spor için kullanacağım, bass ve yüksek ses seviyorum, biraz baktığımda Jabra Elite 3 ve Samsung Galaxy Buds 2 ilgimi çekmişti, önerilerinizi bekliyorum.
Soundpeats capsule 3 pro. Kesinlikle bundan başkasını önermem. İnanılmaz derecede iyi bir bass gücü var. Tiz bass dengesi süper. Harbiden anlatılmaz derecede iyi. 1300 lira gibi bir şeydi amazonda güncel fiyatı. Kesinlikle ama kesinlikle öneriyorum başka bir şey almaman için seni fişeklerim. Bass sevdalısı biri olarak bu kulaklıkta 1500w subwoofer bass sistemi var diyebilirim. O derece iyi bir kulaklık.

Jabra Elite 3'ten farkları nedir?
Bass'ta jabra 2 tık daha iyi,Taotronics'in mikrofonu profesyonel seviyede fakat çok kaba bir yapısı var büyük bayağı.İpx8 su geçirmez sertifikalı.Test etme fırsatımın olmadığı fakat kulaklık aldığım dönemde incelemesini izlediğim bir alettir kendisiAyrıca ürünün 1500 tl olduğu link mevcut ki bu fiyat fazla aban göre,800 civarındayken bir anda 1-1.5k'ya fırlamış.Çıkalı uzun zaman oldu diye biliyorum.

Soundpeats capsule 3 pro. Kesinlikle bundan başkasını önermem. İnanılmaz derecede iyi bir bass gücü var. Tiz bass dengesi süper. Harbiden anlatılmaz derecede iyi. 1300 lira gibi bir şeydi amazonda güncel fiyatı. Kesinlikle ama kesinlikle öneriyorum başka bir şey almaman için seni fişeklerim. Bass sevdalısı biri olarak bu kulaklıkta 1500w subwoofer bass sistemi var diyebilirim. O derece iyi bir kulaklık.
Aman hocam iyidir,güzeldir de biraz abartı olmadı mı? Bende air 3 pro var bende gayet memnunum.

Soundpeats capsule 3 Pro. Kesinlikle bundan başkasını önermem. İnanılmaz derecede iyi bir bass gücü var. Tiz bass dengesi süper. Harbiden anlatılmaz derecede iyi. 1300 lira gibi bir şeydi Amazon'da güncel fiyatı. Kesinlikle ama kesinlikle öneriyorum başka bir şey almaman için seni fişeklerim. Bass sevdalısı biri olarak bu kulaklıkta 1500W subwoofer bass sistemi var diyebilirim. O derece iyi bir kulaklık.

Aman hocam fişeklemeyinde...
Capsule 3 Pro güzel görünüyor, fiyatı da diğerlerine göre uygun aslında.

Geri
Yukarı