1500-2000TL arası monitör önerisi

Bütçe
1500-2000TL

CFK

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bütçem 1500-2000TL arası ve bu fiyata bir monitör arıyorum. Rampage'nin RM-344 gibi veya jamesdonkeyin JD27FG1MS144 modeline benzer minimal, sade, ince ve şık tasarımlı monitör almak istiyorum. Diğer oyuncu monitörleri gibi kaba saba olmasın lütfen. Arka kısım önemli değil ama kenar incelikleri olarak önemli bir kriter. 144Hz, 1ms ve 24" olması gerekli. Mümkünse ayağı uzun olmasın. İnsanlara da güncel bir liste olur. Herkese şimdiden teşekkürler, iyi günler. Sağlıklı kalın.

Dostum monitör aşağı-yukarı hareket edebiliyor mu? Bilgin var mı?

MSİ monitör gayet şık. Değerlendirmeye alacağım. ASUS da iyidir fakat tasarımı beğenmedim. Çok teşekkür ederim öneriniz için.

MSİ monitör gayet şık. Değerlendirmeye alacağım. ASUS da iyidir fakat tasarımı beğenmedim. Çok teşekkür ederim öneriniz için.
Evet kendim kullanıyorum. Her türlü yukarı-aşağı, sağa-sola , ileri-geri hareket edebiliyor.

Evet kendim kullanıyorum. Her türlü yukarı-aşağı, sağa-sola , ileri-geri hareket edebiliyor.
Teşekkür ederim yorumun için.
Peki sence, 1-5 arası ölü pixeli bulunan sıfır bir AOC 24G2U/BK model monitör buldum ve fiyatı 1600TL. Normal ölü pixelin yazmadığı bir monitör ise 1800TL civarlarında. Sen olsydın ne yapardın? Zaten ölü pixel çıkacak diyerekten 1600TLlik olanı mı alırdınız yoksa, belki ölü pixel çıkmaz diyerek 1800TL civarı olan monitörü mü alırdın?

Yeni konular

Geri
Yukarı