1500-2000TL monitör önerisi

CptnAktas

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, 1500-2000TL arasında bütçem var. 144Hz olsun istiyorum mümkünse IPS panel tercihimdir. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

Hocam fiyatlar gerçekten aşırı arttı bulmakta biraz zorlanabilirsiniz fakat ben size alternatif olarak 165Hz, VA Panel bir monitör önereceğim;

Hocam fiyatlar gerçekten aşırı arttı bulmakta biraz zorlanabilirsiniz fakat ben size alternatif olarak 165Hz, VA panel bir monitör önereceğim;

Hocam onu bende fark ettim fiyatlar düzelir mi bilmiyorum ama almak zorumdayım çünkü monitörüm yok. Almışken ise 1 kerelik almayı planlıyorum o yüzden beni üzmemesini istiyorum sizce VA üzer mi?

Hocam onu bende fark ettim fiyatlar düzelir mi bilmiyorum ama almak zorumdayım çünkü monitörüm yok. Almışken ise 1 kerelik almayı planlıyorum o yüzden beni üzmemesini istiyorum sizce VA üzer mi?
Kendim de VA kullanıyorum hiçbir kötü yanını görmedim hocam. Tabiki IPS kadar renk kalitesi vermese de bence VA gayet güzel. Öte yandan biraz daha paraya kıyacaksanız @delvarto nun önermiş olduğu monitör de tam tamına fiyat/performans ürünü.

Pişman olmamak için VA / IPS karşılaştırmalarını izlemenizi, alacağınız monitörün ise şikayetlerini okumanızı tavsiye ederim.

Kendim de VA kullanıyorum hiçbir kötü yanını görmedim hocam. Tabii ki IPS kadar renk kalitesi vermese de bence VA gayet güzel. Öte yandan biraz daha paraya kıyacaksanız @delvartonun önermiş olduğu monitör de tam tamına fiyat/performans ürünü.

Hocam muhtemelen ya sizin attığınızı ya da delvartonun dediğini alacağım teşekkür ederim.

Geri
Yukarı