1500-2300TL arası kablosuz Gaming mouse önerisi

Shinax

Femtopat
Daha fazla  
Genel olarak tüm oyunları oynuyorum, kablosuz olması benim için önemli ve diğer genel ozelliklerinin de kullanisli olmasina dikkat ederim. Baktigim birkaç mouse vardi Glorious Model D minus, Glorious Model O 2 Wireless, sabre Pro Wireless, VGN Dragonfly F1 Pro Max, ASUS Gladius 3 bunlar gibi mouselara baktim. Çok arada kaldim, bir fiyat bandinda bunlar içinde hangisini secmeliyim yads sizin onerebileceginiz var midir?

Ben Razer Basilisk X hayperspeed kullanmaktayım. Dongle performansından memnunum ama Bluetooth da 1-15dk arasında bir kapatmaya programlamışlar(Razer yazılımı ile süre değiştiriliyor) bu yüzden kasa da dongle kullanıyorum, MacBook'da bluethooth kullanmaktayım.

Ayrıca tutuş hissiyatı da gayet hoşuma gitmekte, ama tavsiyem incelemelere bakmanız yönünde. Belki beğenmeyebilirsiniz.

Ben Razer Basilisk X hayperspeed kullanmaktayım. Dongle performansından memnunum ama Bluetooth da 1-15dk arasında bir kapatmaya programlamışlar(Razer yazılımı ile süre değiştiriliyor) bu yüzden kasa da dongle kullanıyorum, MacBook'da bluethooth kullanmaktayım.

Ayrıca tutuş hissiyatı da gayet hoşuma gitmekte, ama tavsiyem incelemelere bakmanız yönünde. Belki beğenmeyebilirsiniz.

2300 TL bütçede tercih edilmez.

4000 Hz alıcı alıp kullanmayacaksan F1 Pro Max almana pek gerek yok, F1 Pro alsan da yeter. Şarjı 3-4 günde bir bitiyor ama hızlı şarj oluyor. Sensörünü HP ve LP, yani High Power ve Low Power olarak ayarlayabiliyorsun. Çok fark ediyor.

Ayrıca Delux M800 Pro ile Dragonfly shape olarak aynıdır.

Büyük elin varsa ve palm tutuyorsan Darmoshark M3 4K alabilirsin. Kendi içerisinde 4000 Hz alıcısıyla geliyor. İlk modelde olduğu gibi adi bir plastik kullanılmamış bunda.

Tutuş biçimin ve el ölçün nedir?

18cm her sekil tutarim yani cok fark etmiyor o benim icin.

2300 TL bütçede tercih edilmez.

4000 Hz alıcı alıp kullanmayacaksan F1 Pro Max almana pek gerek yok, F1 Pro alsan da yeter. Şarjı 3-4 günde bir bitiyor ama hızlı şarj oluyor. Sensörünü HP ve LP, yani High Power ve Low Power olarak ayarlayabiliyorsun. Çok fark ediyor.

Ayrıca Delux M800 Pro ile Dragonfly shape olarak aynıdır.

Büyük elin varsa ve palm tutuyorsan Darmoshark M3 4K alabilirsin. Kendi içerisinde 4000 Hz alıcısıyla geliyor. İlk modelde olduğu gibi adi bir plastik kullanılmamış bunda.

Hocam dediginiz gibi Dragonfly F1 Pro mantikli geldi bana. Xme2we hakkinda ne dusunuyorsunuz acaba? Size gore kendi yazdıklarınızla beraber en kullanışlısı hangisidir? Cunku 4000Hz olup olmamasi beni cok etkilemez zaten buyuk ihtimal 1000Hz'ın dusuk geldigini hissetigim zaman elimdeki mouse eskimis olur ona gore bir şey alirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
18cm her sekil tutarim yani cok fark etmiyor o benim icin.

Hocam dediginiz gibi Dragonfly F1 Pro mantikli geldi bana. Xme2we hakkinda ne dusunuyorsunuz acaba? Size gore kendi yazdıklarınızla beraber en kullanışlısı hangisidir? Cunku 4000Hz olup olmamasi beni cok etkilemez zaten buyuk ihtimal 1000Hz'ın dusuk geldigini hissetigim zaman elimdeki mouse eskimis olur ona gore bir şey alirim.

XM2we de iyi tercih fingertip ve claw için.

Yani performans olarak sizin tercihiniz nedir? Peki biraz fazla darlamış olabilirim kusura bakmayın. Almışken iyisini almak istiyorum.

VGN, Delux şekil ve performans olarak eşitler. Malzeme kalitesi olarak Delux önde olabilir. Bahsettiğim farelerin hepsi son teknoloji. Endgame'in sensörü bir tık eski sadece. Ama 3395 ile 3370 sensör arasında da neredeyse fark yok. Benim önerim Delux M800 Pro olabilir. Daha hafif isterseniz kesinlikle VGN.

VGN, Delux şekil ve performans olarak eşitler. Malzeme kalitesi olarak Delux önde olabilir. Bahsettiğim farelerin hepsi son teknoloji. Endgame'in sensörü bir tık eski sadece. Ama 3395 ile 3370 sensör arasında da neredeyse fark yok. Benim önerim Delux M800 Pro olabilir. Daha hafif isterseniz kesinlikle VGN.

Hocam son bir sorum daha olacak bu NVIDIA Reflex destekleme olayı var sence ona göre bir mouse mu seçmeliyim? Yoksa Dragonfly F1 Pro almayı düşünüyorum. Sabre Pro Wireless gibi fareler reflexi destekliyor.

hocam son bir sorum daha olcak bu Nvidia reflex destekleme olayı var sence ona göre bir mouse mu seçmeliyim yoksa dragonfly f1 pro almayı düşünüyorum sabre pro wireless gibi mouselar reflexi destekliyor

NVIDIA Reflex için özel fareye ihtiyacın yok.

Geri
Yukarı