1500-2500 ₺ AMD Sistem Toplama

Dostum ben sana sinerjiden topladım sistemi ama başka sitelerden toplayacaksan aynı fiyata gelecektir bu arada vatan bilgisayar %30 indirim yapıyor bayramlarda vs yanlış bilmiyorsam eğer onu yakalayabilirseniz 3500TL'ye sistem toplayıp %30 indirim ile 2450TL bile yapabilirsiniz. Önerim 100TL aştı ama başka parça bulamadım. İşlemciyi Intel core i5 4460 ile değiştirebilirsiniz. Eğer indirimle ilgilenecekseniz 3500 veya 3550TL'ye sistem toplayabiliriz.

Sistem Tavsiye 14 2646TL !.png

Son düzenleme:
Dostum ben sana sinerjiden topladım sistemi ama başka sitelerden toplayacaksan aynı fiyata gelecektir bu arada vatan bilgisayar %30 indirim yapıyor bayramlarda vs yanlış bilmiyorsam eğer onu yakalayabilirseniz 3500TL'ye sistem toplayıp %30 indirim ile 2450TL bile yapabilirsiniz. Önerim 100TL aştı ama başka parça bulamadım. İşlemciyi Intel core i5 4460 ile değiştirebilirsiniz. Eğer indirimle ilgilenecekseniz 3500 veya 3550TL'ye sistem toplayabiliriz.

Eki Görüntüle 83625
Anakart Intel işlemci AMD. Allah akıl fikir versin.

Technopat'ın temmuz 2015 sistem tavsiyelerine bakabilirsin. Ama benim tercihim parçaları kendi kendin toplayarak sistem toplamak. Ben öyle yaptım sonuç harika oldu.☺ ve ayrıca ordada monitör sisteme dahil.☺

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı