1500-2500 TL arası kulak üstü kulaklık onerisi

Kulaklığı istersen Bluetooth ile istersen Wireless USB ile kullanabilirsin. Bluetooth ile telefona bağlıyıp PUBG oynadığım zaman sağ ve sol ayrıntısını çok iyi veriyor. Wireless ile kullandığın zaman 2 oda öteden çekiyor, 3 4 oda olunca kesik kesik veriyor. Sevdiğim bir özelliği ise dış sesi geri sana iletiyor bu sayede zil sesini duyabiliyorum. Şarj çok iyi gidiyor ve hızlı doluyor. 4 5 defa setçe düşürdüm ama kalıcı bir sorun çıkarmadı. Çok esnek ve çok rahat tanıtım videolarında görebilirsin.
Peki hocam dedigim gibi kablolu kullanma sansi varmi? Bir de gecikme oluyor mu yani az da olsa farkediyor musunuz?

1 yilda yine iyi dayanmis hocam. Malum her şey 2-3 katina ciktigi icin.

Ayrica size sorularim olacak hocam simdi bu kulaklık kabloluda kullanilabiliyor degil mi? Bir de oyun anlaminda gecikme falan var mi?

Gecikme yok. Kabloluda kullanabilirsin, istersen sadece kabloyu bilgisayara tak, istersen kabloyu prize tak o esnada Bluetooth veya Wireless ile bağlan.

Peki hocam dedigim gibi kablolu kullanma sansi var mı? Bir de gecikme oluyor mu yani az da olsa fark ediyor musunuz?

Hayır. Kablolu ve Wireless kullanma fark etmiyor. İnternet olsa haklısınız Wi-Fi ve kablolu çok fark eder. Siz niye kablolu kullanmak istiyorsunuz.

Tamamdir hocam peki ses karti bulunuyor mu bu modelde?

Ses kartı derken USB'den mi bahsediyorsunuz. Yani bilgisayarda Bluetooth olmadan bağlanmak için.

Ben almayacagim hocam zaten ama arkadas rekabetci oyunlarda sorun yasar mi diye merak ettim.

Hayır sorun yaratmaz. Bu oyun kulaklığı zaten müzik için tasarlanmamış yani sesi dışarıya fazla veriyor.

Evet hocam USB den bahsediyorum USB girisli olanlarda ses karti var diye biliyorum.

Arkadasimin eline gecti kulaklik. Mikrofon kalitesi cok berbat. Cidden Gamepower kulakliginin bile mikrofon kalitesi cok daha iyi. Acikcasi memnun kalmadi iade etme sansi da yok. Kulaklikta iade almiyorlar.

Son düzenleme:
Evet hocam USB'den bahsediyorum USB girisli olanlarda ses karti var diye biliyorum.

Arkadasimin eline gecti kulaklık. Mikrofon kalitesi cok berbat. Cidden Gamepower kulakliginin bile mikrofon kalitesi cok daha iyi. Açıkçası memnun kalmadi iade etme sansi da yok. Kulaklikta iade almiyorlar.

G435'ten mi bahsediyorsunuz?

Evet hocam. Cidden aşırı berbat bir mikrofonu var.

Doğrudur biraz da beklentiniz bağlı. Berbat derken ne anlamda. Sesi kalın mı veriyor az mı veriyor. Cızırtı mı yapıyor? Çünkü ben telefonda da kullanıyorum.

Geri
Yukarı