1500-2500 TL klavye önerisi

ASUS ürünleri tercih etmiyorum demişsiniz ama hocam ben de ne zamandır araştırıyorum her kapıda yukarıda linkteki ASUS'a çıkıyor. Ben bu iki model arasında gidip geliyorum açıkçası. Tabii mekanik olarak önerdim ben.

ROG STRIX Scope RX'i 7-8 ay önce aldım ama yazılımsal problemli olduğu için iade ettim. 3 ay önce de bir alt modeli olan ROG STRIX Nx'i aldım ve yine yazılımsal probleminden dolayı iade ettim. Bir daha ASUS'a ait bir klavye almayı planlamıyorum. Önerdiğiniz diğer ürün ise Full-size değil.

ROG STRIX Scope RX'i 7-8 ay önce aldım ama yazılımsal problemli olduğu için iade ettim. 3 ay önce de bir alt modeli olan ROG STRIX Nx'i aldım ve yine yazılımsal probleminden dolayı iade ettim. Bir daha ASUS'a ait bir klavye almayı planlamıyorum. Önerdiğiniz diğer ürün ise Full-size değil.

Yazılım problemi denk gelmedi hocam araştırırken. Armoury Crate biraz sıkıntılı ama yine de stabil çalışıyor bende. SteelSeries modelleri de Apex 5 örneğin o da tam mekanik değil hibrit. 7 serisi olabilir ama onda da fiyat maalesef.

XPG çok öneri var ama nedese onun şeklini ben beğenmiyorum. Bir de nokta ve virgül olan kısımlarda RGB yok diye okudum. Ben de yakın zamanda almayı planlıyorum o yüzden konu dikkatimi çekti ve bekliyorum önerileri.

Yazılım problemi denk gelmedi hocam araştırırken. Armoury Crate biraz sıkıntılı ama yine de stabil çalışıyor bende. SteelSeries modelleri de Apex 5 örneğin o da tam mekanik değil hibrit. 7 serisi olabilir ama onda da fiyat maalesef.

XPG çok öneri var ama nedese onun şeklini ben beğenmiyorum. Bir de nokta ve virgül olan kısımlarda RGB yok diye okudum. Ben de yakın zamanda almayı planlıyorum o yüzden konu dikkatimi çekti ve bekliyorum önerileri.

Armoury Crate'i kurduğum andan itibaren iki klavye de sapıtmıştı. Direkt iadeye gönderdim. XPG Summoner'ı da alıp iade ettim yine. Yay sesi sorunu vardı. Ayrıca ışıklandırmaları da yetersizdi.

Armoury Crate'i kurduğum andan itibaren iki klavye de sapıtmıştı. Direkt iadeye gönderdim. XPG Summoner'ı da alıp iade ettim yine. Yay sesi sorunu vardı. Ayrıca ışıklandırmaları da yetersizdi.

Hocam bu durumda Razer veya Epomaker gibi ürünler kalıyor. Ama tabii siz yurt dışı ürün olsun istemiyorsunuz. Razer ürünleri bende pek kalite hissiyatı oluşturmadı hiç kullandım çünkü. Sadece Razer Huntsman modeli iyi ama o da tam klavye değil. Benim aklımdan geçen en azından aynı sizin gibi arayan birisi olarak sanırım dönüp dolaşıp bütçeyi bir şekilde ayarlayıp SteelSeries 7 serisinden olacaktır diye düşünüyorum. ASUS ve XPG nedense aklıma oturmayan bir şeyler hep vardı ki sizde kısmen sorun yaşamışsınız sanırım.

Satıcı hakkında bir fikrim yok, bir inceleyin güvenilir bulursanız alabilirsiniz.

Malesef full-size olarak çok bir alternatif yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı