1500-2500 TL Razer klavye önerisi

Bütçe
2000

yusuf567

Picopat
Daha fazla  
1500-2500 TL arasında olan; RGB olması önemli olmayan, ses çıkarmayan, bilek destekli ve mümkünse ulaşımı kolay sitelerden/mağazalardan alabileceğim Razer klavye önerisi.

Razer şart mı? Membrane klavyeleri var sadece bütçene göre.

Şahsen ben Razer'ın klavyelerini beğenmiyorum bu bütçedeki. Türkiye'de sırf Blackwidow v3 ün sadece yeşil switch olması(fiyat farkından dolayı) bile iğrenç.

Mouse olarak Razer kullanıyorum. Farklı markalar olunca programlarla uğraşması yoruyor ondan Razer dışı almayı düşünmüyorum.

Şahsen ben Razer'ın klavyelerini beğenmiyorum bu bütçedeki. Türkiye'de sırf Blackwidow v3 ün sadece yeşil switch olması(fiyat farkından dolayı) bile

Şahsen ben Razer'ın klavyelerini beğenmiyorum bu bütçedeki. Türkiye'de sırf Blackwidow v3 ün sadece yeşil switch olması(fiyat farkından dolayı) bile iğrenç.
Neden,malzeme kalitesi olarak mı beğenmiyorsun?

1500-2500 TL arasında olan; RGB olması önemli olmayan, ses çıkarmayan, bilek destekli ve mümkünse ulaşımı kolay sitelerden/mağazalardan alabileceğim Razer klavye önerisi.

İndirimdeymiş ve Teknosa satıyor.

Bütçene Razer olarak uygun sadece V3 ve V3 TKL var. Razer klavyeleri çok öven bulamazsın, yeşil Switch'leri ile zamanında nefret ettirdiği için. Membrane modeli diğer markalarla aynıdır sorun yaşamazsın. Eğer Razer dışına çıkılacaksa ben ASUS ROG scope tavsiye etmem.

Son düzenleme:
Adam gibi mekanik klavye almak varken membrane çok saçma olur.
Bu bakış açısı inanılmaz yanlış. Bu mantığa göre Logitech MX'de çöp o zaman. Ben çok fazla mekanik klavye kullanmış biriyim. Bu tamamen kişinin kendi insiyatifindedir. Mekanik, Membrane'den iyidir membrane çöptür lafı çok yanlıştır. Yani RGB yoksa G PRO'da olsa mouse almam çöp demek gibi bir şey. Mekanik klavyeyi kaç kişi sürekli açıp yağ bakımını yapıyor? Membrane çöptür demek yanlıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı