1500-2800TL telefon önerisi

Deneme videolarına bakabilirsin :)

Ah siz Xiaomi fanları. Hatanız çok büyük Redmi Note 8 Pro akıcı ayarlarda 60 FPS verirken Redmi Note 8 30 FPS veriyor. Realme 6'da kasma sorunu yok ısınma sorunu var mediatek helio G90Tden dolayı ki Redmi Note 8 Pro'da da aynı işlemci olduğu için doğal olarak iki telefondan ısınıyor yorumunuz objektif değil Redmi Note 8 ve 8 Pro alınmaz onun yerine Realme 6 alınır.

Ah siz Xiaomi fanları. Hatanız çok büyük Redmi Note 8 Pro akıcı ayarlarda 60 FPS verirken Redmi Note 8 30 FPS veriyor. Realme 6'da kasma sorunu yok ısınma sorunu var mediatek helio G90Tden dolayı ki Redmi Note 8 Pro'da da aynı işlemci olduğu için doğal olarak iki telefondan ısınıyor yorumunuz objektif değil Redmi Note 8 ve 8 Pro alınmaz onun yerine Realme 6 alınır.
Hadi oradan dostum :D Redmi Note 8 ve Note 8 Pro Android 11 güncellemesi alıyor.Ve sen Pubg'de akıcı ayarlarda 60 FPS diyorsun...Oppo'da dökülmeler oluyor diye de daha kaç defa yazacağımı düşünüyorum açıkçası...

Hadi oradan dostum :D Redmi Note 8 ve Note 8 Pro Android 11 güncellemesi alıyor. Ve sen PUBG'de akıcı ayarlarda 60 FPS diyorsun...Oppo'da dökülmeler oluyor diye de daha kaç defa yazacağımı düşünüyorum açıkçası...

Ya arkadaş bilgin yoksa yazma aynı telefonu forumda da kullanan var kaç aydır ne dökülme ne bir şikayet var. Android 11 konusuna gelirsek Realme 6 cihaz Android 11 alıyor ve 12'de alacak gözüyle bakılıyor. Forumda bilgisi olan arkadaşlarada sorarsan senin gibi Xiaomi fanı olmadan objektif bakarlarsa Realme 6 kesinlikle daha iyidir.
Hadi oradan dostum :D Redmi Note 8 ve Note 8 Pro Android 11 güncellemesi alıyor.Ve sen Pubg'de akıcı ayarlarda 60 FPS diyorsun...Oppo'da dökülmeler oluyor diye de daha kaç defa yazacağımı düşünüyorum açıkçası...
Bu arada Realme 6 PUBG testi buyrun

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya arkadaş bilgin yoksa yazma aynı telefonu forumda da kullanan var kaç aydır ne dökülme ne bir şikayet var. Android 11 konusuna gelirsek Realme 6 cihaz Android 11 alıyor ve 12'de alacak gözüyle bakılıyor. Forumda bilgisi olan arkadaşlarada sorarsan senin gibi Xiaomi fanı olmadan objektif bakarlarsa Realme 6 kesinlikle daha iyidir.
Benim kuzenim kullanıyor bizzat oppo.Bence siz bilmiyorsanız yazmayın.Ayrıca Realme batarya durumu 50'lerde Note 8 Pro'nunki 70'lerde bunu neden dikkate almadınız :)

Benim kuzenim kullanıyor bizzat Oppo. Bence siz bilmiyorsanız yazmayın. Ayrıca Realme batarya durumu 50'lerde Note 8 Pro'nunki 70'lerde bunu neden dikkate almadınız :)

Bu arada bu telefon Oppo değil bilgisi olmayan sizsiniz Oppo çatısı altında bir firmadır Realme 6 size soruyorum diğer Oppo telefonlarda böyle bir sorun var fakat Realme 6'da böyle bir sorun yok kimseden böyle bir şikayet duymadım bir telefon sıkıntılı diye aynı markanın diğer telefonunu sıkıntılı görmeniz sizin hatanız.

Benim kuzenim kullanıyor bizzat oppo.Bence siz bilmiyorsanız yazmayın.Ayrıca Realme batarya durumu 50'lerde Note 8 Pro'nunki 70'lerde bunu neden dikk

Bu arada bu telefon Oppo değil bilgisi olmayan sizsiniz Oppo çatısı altında bir firmadır Realme 6 size soruyorum diğer Oppo telefonlarda böyle bir sorun var fakat Realme 6'da böyle bir sorun yok kimseden böyle bir şikayet duymadım bir telefon sıkıntılı diye aynı markanın diğer telefonunu sıkıntılı görmeniz sizin hatanız
Genel Oppo mmarkası üzerine konuşuyorum ben ve ayrıca nedense bazı kişiler de hep Oppo'dan uzak durun diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı