1500-3000 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Beck

Decapat
Kablosuz ya da kablolu oyuncu kulaklığı önerisi istiyorum. Eğer kablolu olacaksa 2500 TL'yi geçmesin bence kablosuz olursa 3000 TL'ye kadar çıkabilirim.

Mikrofonu olması şart değil, harici Condenser Mikrofonum var. Oyuncu kulaklığı olarak genel bir isim koysam da her anlamda kullancağım bir kulaklık olacak.

Mikrofonum var diyorsun, öyleyse şöyle bir ürün önerebilirim.

Mikrofonum var diyorsun, öyleyse şöyle bir ürün önerebilirim.
Öneriniz için teşekkürler, AKG K92 kullanmış biri olarak AKG'y çok güvenirim. Attığınız modele hiç rastlamadım rahatlık konusunda sorun yaşamayacaksam kesinlikle alırım. Zira K92 çok rahat bir kulaklık değildi açıkcası.

Bence bütçeni 1000-1500 bandına indirmelisin. Kalan parayı da kenara köşeye atarsın. Ama benim önerim https://www.hepsiburada.com/gamepow...&source_caller=api&url_src=ios-product-detail
Gamepower, Rampage gibi markalardan olabildikçe uzak durmaya çalışıyorum ama yine de öneriniz için teşekkürler.

Öneriniz için teşekkürler, AKG K92 kullanmış biri olarak AKG'y çok güvenirim. Attığınız modele hiç rastlamadım rahatlık konusunda sorun yaşamayacaksam kesinlikle alırım. Zira K92 çok rahat bir kulaklık değildi açıkcası.

Gamepower, Rampage gibi markalardan olabildikçe uzak durmaya çalışıyorum ama yine de öneriniz için teşekkürler.
Rahat edeceginizi dusunuyorum, hafif ve padleri yumusak bir kulaklik. Tek eksisi malzeme kalitesi biraz giris seviyesi, dikkatli kullanmak gerek.

Rahat edeceginizi dusunuyorum, hafif ve padleri yumusak bir kulaklik. Tek eksisi malzeme kalitesi biraz giris seviyesi, dikkatli kullanmak gerek.
AKG kalitesine aşinayım ses konusunda çok iyi olmalarına rağmen plastikleri çinli malları aratmıyor derece dandik. Sorun olmaz umarım biraz daha araştırıp daha iyi bir seçenek bulamazsam bunu sipariş edeceğim sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı