1500-3000 TL oyuncu kulaklık önerisi

Staryx1903

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS Radeon DUAL RX 6600 8GB , AMD Ryzen 5 5500 , PRIME B450M-K II , XPG 16GB 8x2 3200 MHZ , WD SN570 500GB Blue , FSP HYPER H3-550 80+ PRO 550W
1500-3000TL arası kulaklık öneriniz nedir? Şahsen HyperX Cloud2 almak var aklımda. Sizin daha güzel önerileriniz varsa alabilirim.

Razer BlackShark V2 SE, kesinlikle tavsiye ederim, hem kumaş ped, ayrılabilir mikrofon, kendine ait taşıma çantası, başınızda uzun saatlerde dursa bile çok rahat, yazılım kullanımı çok basit fiyatına göre gayet dolu özelliklere sahip eksi yanı malzeme kalitesi kötü ürün neredeyse tamamen plastik bunun dışında bir sıkıntısı yok.

Razer BlackShark V2 SE, kesinlikle tavsiye ederim, hem kumaş ped, ayrılabilir mikrofon, kendine ait taşıma çantası, başınızda uzun saatlerde dursa bile çok rahat, yazılım kullanımı çok basit fiyatına göre gayet dolu özelliklere sahip eksi yanı malzeme kalitesi kötü ürün neredeyse tamamen plastik bunun dışında bir sıkıntısı yok.
Evde kedim var bazen kulaklık masadan düşebiliyor fazla sıkıntı çıkarır mı?

Çantasında durduğu zaman bir şey olacağını sanmıyorum, zaten bunun garantisini kimse veremezki.

Yani malzemesi kötü dediğiniz için sordum, birkaç düşme'de falan kötü bir hasar alabilir mi olarak sordum. Kullanmadığımda çantasına koyma fikri aklıma gelmedi öyle yaparım teşekkür ederim öneriniz için.

Yani malzemesi kötü dediğiniz için sordum, birkaç düşme'de falan kötü bir hasar alabilir mi olarak sordum. Kullanmadığımda çantasına koyma fikri aklıma gelmedi öyle yaparım teşekkür ederim öneriniz için.
Bunu kimse bilemezki dostum. Metalden yapılan kulaklıkta yok zaten. Düşme sonucu illa birşey olur yani dikkat etmelisin.

Geri
Yukarı