1500₺ bütçeye monitör tavsiyesi

B4htsız Bedevi

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd ryzen 5 1600
Asus rog strix 570 OC 4 GB
Asus b450m KII anakart
Başlıktan da anladığınız üzere 1.500 TL bandında, belkı 1.600, o civarda işte 144Hz 1 ms VA panel aradığım özellikler arasında. Sizin de önerebileceğiniz ürünler varsa lütfen yorum olarak yazın. Bir de şöyle bir sorum olacaktı: 27 inç cok istiyorum ama 1080p'de 27 tavsiye edilmiyor, galiba 24 daha mantıklı gibi, o yüzden 24 mü almalıyım?
GamePower'ın bir monitörü var. Onu ekleyeyim. Onun tasarımı falan çok hoş geldı, çerçeve kalınlığı falan yok denecek kadar az.

Sistemim şu şekile:
ASUS ROG STRIX 570 OC 4 GB
AMD Ryzen 5 1600

Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıktan da anladığınız üzere 1.500 TL bandında, belkı 1.600, o civarda işte 144Hz 1 ms VA panel aradığım özellikler arasında. Sizin de önerebileceğiniz ürünler varsa lütfen yorum olarak yazın. Bir de şöyle bir sorum olacaktı: 27 inç cok istiyorum ama 1080P'de 27 tavsiye edilmiyor, galiba 24 daha mantıklı gibi, o yüzden 24 mü almalıyım?
Gamepower'ın bir monitörü var. Onu ekleyeyim. Onun tasarımı falan çok hoş geldı, çerçeve kalınlığı falan yok denecek kadar az.

Sistemim şu şekile:
AMD Ryzen 5 1600

IPS olur mu?

Başlıktan da anladığınız üzere 1.500 TL bandında, belkı 1.600, o civarda işte 144Hz 1 ms VA panel aradığım özellikler arasında. Sizin de önerebileceğiniz ürünler varsa lütfen yorum olarak yazın. Bir de şöyle bir sorum olacaktı: 27 inç cok istiyorum ama 1080P'de 27 tavsiye edilmiyor, galiba 24 daha mantıklı gibi, o yüzden 24 mü almalıyım?
Gamepower'ın bir monitörü var. Onu ekleyeyim. Onun tasarımı falan çok hoş geldı, çerçeve kalınlığı falan yok denecek kadar az.

Sistemim şu şekile:
AMD Ryzen 5 1600

ASUS VP249QGR bu monitör fiyatını hak eden bir monitördü. Fakat artık satışları kapanmış.

bende diyorum niye bulamıyorum

Artık satılmıyor bu monitör.Ama bende var ve gerçekten harika bir monitör.Hala satılsaydı alınırdı.

Artık satılmıyor bu monitör.Ama bende var ve gerçekten harika bir monitör.Hala satılsaydı alınırdı.

benimde eniştemde var baya iyi fiyatına göre

Sistemim şu şekile:
AMD Ryzen 5 1600

Gamepower'a falan gitme gerrrrek yok

james donkey 144hz 1ms va paneldi galiba donanım arşivinin incelemesi var bakabilirsin istersen f/p
Benim de eniştemde var bayağı iyi fiyatına göre

Gamepower'a falan gitme gerrrrek yok

James Donkey 144Hz 1ms VA paneldi galiba donanım arşivinin incelemesi var bakabilirsin istersen F/P

Birkere şunu söyleyeyim 27inç 1080P ibaresi yalan ya da kime göre neye göre bende AOC 27G2U var FHD hiçbir piksel sayılmıyor yakından baksan bile...

Bende diyorum niye bulamıyorum.

Bu monitörün iyi olduğunu düşünmüyorum çünkü boy olarak kısa mouse ile elinizi altından bile geçiremiyorsunuz FPS oyunlarında monitörü yakın kullanacaklar için hiç uygun olmayacaktır.

Sistemim şu şekile:
ASUS ROG STRIX 570 OC 4 GB.
AMD Ryzen 5 1600.

Fiyat olarak 500TL üstün fakat kaliteli ve güzel bir monitör AOC 27" 27G2U 144Hz 1ms VGA 2xHDMI DP FHD IPS Freesync Gaming Monitör | ITOPYA -------------- AOC 24" C24G1 144Hz 1ms VGA 2xHDMI DP FHD Freesync Curved Gaming Monitör | ITOPYA ikisine de bakmanı öneririm

Bu monitörün iyi olduğunu düşünmüyorum çünkü boy olarak kısa mouse ile elinizi altından bile geçiremiyorsunuz FPS oyunlarında monitörü yakın kullanacaklar için hiç uygun olmayacaktır.

Düşüncene saygı duyuyorum fakat yakınım kullandığı için hiçde küçük gelmedi hatta 24 inçe göre büyük bile duruyor çerçevesiz olduğundan dolayı

Sistemim şu şekile:
ASUS ROG STRIX 570 OC 4 GB.
AMD Ryzen 5 1600.

Fiyat olarak 500TL üstün fakat kaliteli ve güzel bir monitör AOC 27" 27G2U 144Hz 1ms VGA 2xHDMI DP FHD IPS Freesync Gaming Monitör | ITOPYA -------------- AOC 24" C24G1 144Hz 1ms VGA 2xHDMI DP FHD Freesync Curved Gaming Monitör | ITOPYA ikisine de bakmanı öneririm

Düşüncene saygı duyuyorum fakat yakınım kullandığı için hiçde küçük gelmedi hatta 24 inçe göre büyük bile duruyor çerçevesiz olduğundan dolayı.

Demek istediğim monitörü masaya koyduğunda masa ile monitörün alt çerçevesindeki mesafeydi oranın çok kısa olduğunu anlatmaya çalışıyordum yanlış kelimeler kullandım pardon.

Geri
Yukarı