800 TL Bütçeye Monitör Tavsiyesi

Sepete ekleniyor ama alışverişi tamamla dediğimde stokta olmadığını söylüyor. Mağazaya gittim İstanbul mağazasında gözüküyor bir tek onu da getirtmem 8 10 gün alır dedi. Onun yerine internet sitesinden al daha hızlı olur dedi. Ama zaten şuan yine kampanya yok gözüküyor nedeni de muhtemelen stokta olmaması.
Muhtemelen vazgeçip 750 800TL monitör alıp 250lira kadar da fare alacağım böyle uzarsa.
Komik olansa direk Deathadder Elite alırsam 650TL sepete ekleniyor :D

Sepete ekleniyor ama alışverişi tamamla dediğimde stokta olmadığını söylüyor. Mağazaya gittim İstanbul mağazasında gözüküyor bir tek onu da getirtmem 8 10 gün alır dedi. Onun yerine internet sitesinden al daha hızlı olur dedi. Ama zaten şuan yine kampanya yok gözüküyor nedeni de muhtemelen stokta olmaması.
Muhtemelen vazgeçip 750 800TL monitör alıp 250lira kadar da fare alacağım böyle uzarsa.
Komik olansa direk Deathadder Elite alırsam 650TL sepete ekleniyor :D
Onun sebebi ürünlerin stok kodlarının farklı olması. Birisi LG Bundle sürümü diğeri normal Razer Deathrader Elite. 250TL'lik farelerin dpi değerleri yarı yarıya fark ediyor. Bu gece Vatan şubesine gittim ve Axess'e taksit yapmadıklarını öğrenerek küçük çaplı bir şok yaşadım. Oysa ki daha yeni açılan Amazon Tr bile 3-6 taksite kadar yapıyor. Şu an aşırı kararsızım.

Seçtim kartı 3+3 yaptım taksiti aldım onayladım. Şuan gözükmüyor siparişlerde ama oldu sanırım.

@siberatör Hocam o gelip gidiyor ya ama taksit yapmıyorsa dediğiniz güzel bir alternatif.
Bence gidip gelme olayı düne mahsus bir şeydi ama bakalım görelim. Umarım monitörde panel hatası, ölü piksel, ışık sızması vs olmaz sorunsuz bir şekilde kullanırsınız. Monitör alınca yeni konu üzerinden sizi etiketlerim. Sizden de bir inceleme bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı