1500₺ kulaklık, fare ve klavye önerisi

Arkadaşlar kararımı verdim sağolun.Hyperx alloy FPS Pro TKL mekanik klavye Red Switch, SteelSeries Arctis 3(indirimde 500 TL'ye düşerse Arctis 5) bir de Gamepower ıcarus 10.000DPI 9 tuş RGB profesyonel optik Gaming mouse alacağım görüşleriniz neler sizce pişman olur muyum çünkü uzun süre kullanacağım.

Membrane da düşünüyordum ama membranelarda dibine kadar basmamız gerek o yüzden benim parmaklarımda biraz güçsüz o yüzden Red Switch hem hafif hem ses çıkarmıyor çok.

Switch'lerin sesi konusunda bilgisizim. Klavye ve kulaklık sorun çıkarmaz ama SteelSeries Arctics 3 yazılım konusunda kötü arkadaşımda Arctic 3 var normal sanal 7.1'i SteelSeries Engine 3 üzerinden yapamıyor. Arctics 3 2019 Edition'da o sorun yok ama uzun sürede onda da olabilir. Bu mouse hakkında bilgim yok ama Gamepower kalitesiz ama ben ve arkadaşım kulaklığını arkadaşımın arkadaşı da mönitörünü kullanıyoruz 2 seneye yakın bir sorun olmadı ama şans işi tabii ki.

Gamepower yerine SteelSeries koydum.
Ve bir de şunu söyleyeyim ben makro tuşlarını mesela Fortnite oynarken hızlıca mod değiştirebileyim veya Build'ler arasında geçiş yapabileyim diye istiyorum o yüzden makro tuşu istiyorum.

Fakat ben 7 tane tuş sayabildim 8. si nerede?
Edit: Altında da 1 adet tuş varmış:)
Corsair alacağım galiba mouse olarak M65 nasıl sizce.
Gaming Mouse - Birinci şahıs nişancı Oyuncular için Mouse | ITOPYA{_3727_:[3746],_3731_:[3738],_3729_:[3750],_3752_:[3760,3761]}&FMAX=500&FMIN=250.
Buradakilerden hangisini önerirsiniz?
250-500 TL.
8-9 tuş.
Optik okuma.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı