1500 Lira Civarı Telefon Önerisi

Hocam ön kamera'da artık Flaş olmamasının sebebi siz ön kameraya açınca ekran etrafa yüksek bir parlaklık yayıyor ve haliyle gece fotoğraf çekebiliyorsunuz P Smart 2019 ile aynı bu özelliği.
Sanal flaş değil miydi o?
Dün 1500 TL'ye A10 aldım. Mağazadan alacaksan 1500 civarı fazla altarnatif yok gibi. Bide 1300 TL'ye M10 var.
İnternette 1200 TL ve çok alternatifi var.

Malesef 1500 liranın üzerine çıkamıyoruz. Huawei Y6 nasıldır?
Eğer çok fazla oyun oynamıyorsanız,
Eğer oyun oynuyorsanız,
Alabilirsiniz.

Mağaza diye belirttiğinizi gördüm. Bende internette 1200 TL civarı olduğunu belirtip, o fiyata alternatiflerin olduğunu yazdım.
Sanal Flaş değil hocam Normal ekran parlıyor, Bir tür yeni teknoloji olsa gerek.
Tamam işte, ekran parlaklığı artıyor, yüzünüze vuruyor. Sanal flaş. Yeni değil, kaç senelik GM telefonda görmüştüm 2-3 sene önce. ;)
Alıntı:
"
Akıllı telefonlarda selfie fotoğrafı çekerken ekran ışığının tam da fotoğraf çekiminden hemen önce parlak bir şekilde yanması anlamına gelir.

Bu sayede ekran ışığı parlayarak karşıdaki objenin daha net çıkmasını sağlamaktadır." Kaynak:Cepkolik.com

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı