1700 lira civarı telefon önerisi

• Konuyu başlatan Azyer_Cokisyapar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

Azyer_Cokisyapar

Ziyaretçi
Merhaba. Nokia 3310 kullanıyorum. Artık değişim vakti geldi diyerekten akıllı telefon almaya karar verdim. Aşağı yukarı 1700 lirayı bu iş için ayırdım. İşletim sistemi android ,ios veya windows farketmez. Sadece internette hızlı bir şekilde gezinmek için kullanacağım. Facebook ve whatsapp harici uygulama yüklemeyeceğim. Kamerası ve oyun performansı zerre kadar önemsiz. Olmazsa olmaz diyebileceğim noktalar ise;
-SD kart desteği,
-Full HD ve 5 " - 5,7 " arası ekran,
-Donanımsal tuşlar ( Ekran içinde olmayan ),
-Malzeme kalitesi.
General Mobile , Trident, Prestigio, Casper , Zoppo, Dark vb gibi Flash Tv'de satılan dandik markalar önermezseniz sevinirim.

Fiyatı biraz daha düşünce Lumia 1520 alabilirsin. Gerçekten güzel bir telefon. 1899 TL'ye Nokia mağazasından görmüştüm geçen. O fiyattan kaçırma bence. İncelemesi de var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyatı biraz daha düşünce Lumia 1520 alabilirsin. Gerçekten güzel bir telefon. 1899 TL'ye Nokia mağazasından görmüştüm geçen. O fiyattan kaçırma bence. İncelemesi de var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekranı 6" ve cebime sığacağını düşünmüyorum.

İncelemede cebe sığdığı söyleniyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bir ara izlemiştim.

1:06:00'da özellikle bahsedilmiş en çok merak edilen soru olarak. Çok rahat sığdığı söyleniyor.

Hocam 1520 erkeklerin kullanabileceği bir telefon değil bence. Çanta şart. Dar pantolon giyildiğinde şart olsun cebimdeki S3 yüzünden eğilip ayakkabımı bile bağlayamıyorum.
Söylediğiniz özelliklere tamamen uygun bir telefon yok gibi.
Önerim 32 GB olan Lumia 930'dur. SD karttan feragat ederek.

Dar pantolonda Z1 Compact boyutu dışında hiçbir telefon rahat ettirmez zaten. Z2 boyutlarında bir sıkıntı çekmedim ben. Biraz daha fazla bu ancak Z Ultra'yı bile cebine sokanı gördüm. Bu onun yanında iyi kalır.

Kullanım amacına uygun değil Note 3. Note 3'e özel işlevleri ve iş özelliklerini kullanmayacaksan almanın bir mantığı yok.

Note 3 alacağıma gözüm kapalı Lumia 1520 alırım derim ben. Note 3'ü kimde görsem telefonda bir hantallık var.

Lumia 930 öneririm. Özellikleri 1520 ile hemen hemen aynıdır ve boyutların daha idealdir. Tasarım olarak da bence daha güzel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı