1500₺ Monitör Önerisi?

Ctnnali

Hectopat
Merhaba, monitör almak istiyorum.

GTX1070 Ti aldım birkaç güne elimde olacak.

75Hz 1 ms IPS monitör kullanıyorum. Sürekli oyun oynayan birisi değilim, fakat hafta sonları oyuna girdiğim zaman oyundan keyif almak istiyorum.

Fotoğrafçılık çalışmaları da yapıyorum. Bu yüzden ekranın renklerinin çok soluk olması tercihim değil. IPS kalitesi de beklemiyorum. 144Hz olsun yeterli. 27 inç olması önceliğim fakat 24 inçde düşünebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tavsiyem IPS panel almanız. Çünkü TN panelde ghosting sorunu var bizzat kendim kullanıyorum oyun zevkinizin içine ediyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Örnek mesala.

Merhaba, monitör almak istiyorum.

GTX1070 Ti aldım birkaç güne elimde olacak.

75Hz 1 ms IPS monitör kullanıyorum. Sürekli oyun oynayan birisi değilim, fakat hafta sonları oyuna girdiğim zaman oyundan keyif almak istiyorum.

Fotoğrafçılık çalışmaları da yapıyorum. Bu yüzden ekranın renklerinin çok soluk olması tercihim değil. IPS kalitesi de beklemiyorum. 144Hz olsun yeterli. 27 inç olması önceliğim fakat 24 inçde düşünebilirim.
James Donkey tercih ederseniz bu fiyata 27 inç 144hz 1ms 'e sahip olursunuz

@Emirizmir Ghosting TN panellerde diğer panellere göre daha az olur.

144Hz ve IPS panel olarak şu monitör indirimde fakat 27" değil.

Hocam daha az olmuyor maşallah bayağı bi var. Garantide sorun yok dedi. Ve Vatan'da baktığımda çoğu TN panelse az çok var ama IPS monitörlerde göremedim.
James Donkey tercih ederseniz bu fiyata 27 inç 144hz 1ms 'e sahip olursunuz
Bu kısa süreli olur adı James olan eşşek'den hayır gelmez. Böyle markalar önermeyin.

Hocam daha az olmuyor maşallah bayağı bi var. Garantide sorun yok dedi. Ve Vatan'da baktığımda çoğu TN panelse az çok var ama IPS monitörlerde göremedim.

Bu kısa süreli olur adı James olan eşşek'den hayır gelmez. Böyle markalar önermeyin.
James Donkey ismini yükseğe taşımış, istikrarlı bir firmadır. Kulaklık, klavye, ssd gibi bir çok ürününü kullandım hiçbir sıkıntı yaratmadı bana.

@Emirizmir Ghosting TN panellerde diğer panellere göre daha az olur.

144Hz ve IPS panel olarak şu monitör indirim ile 1397 TL, fakat 27" değil.

Bu ikisinden hangisini tavsiye edersiniz? Birde hiç 27 inç tavsiye gelmemiş. 27 inçde 1080p sorun olur mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı