1500 TL 144 Hz Monitör Tavsiyesi

TurkGamer_Hd

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar Black Friday'de monitör alacağım nasipse. Şu anki monitörüm 75hz 1 ms. AOC C24G1 monitörünü düşünüyorum. Bu fiyata daha iyisi var mı? 165 hz çok zor ama fiyat düşerse 240 hz monitör düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?

Bütçe: 1500 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Black Friday'de monitör alacağım nasipse. Şu anki monitörüm 75hz 1 ms. AOC C24G1 monitörünü düşünüyorum. Bu fiyata daha iyisi var mı? 165 hz çok zor ama fiyat düşerse 240 hz monitör düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?

Bütçe: 1500 TL
kardeşim sen önce fiyatını yaz sonra bu fiyata göre daha iyisi varmı diye yaz. Fiyatı koymamışsın etmemişsin Milletden araştırıp fiyatını bulmasınımı istiyorsun.Birde 75hz ile 144 hz arasında dağlar kadar hissedilecek fark var.144 hz al alabilirsen daha üstünü al her türlü hissettirir geçiş yaparsan.

24G2U Kullandım ışık sızmasına dair pek çok yazı okudum. bende çok memnundum ama 5 gün sonra kırmızı ölü piksek verdi. Karar sizin şans işi deniyor her şey şans değil bu ürün kronik sorunlu. 2. Partilerin gelmesini bekleyin. Bende iade ettim keşke başka 24’ 144hz IPS panel monitör çıkarsalarda alsam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı