1500 TL 144 HZ monitör tavsiyesi

İndirimde 1500 olacak. Bakabilirsiniz.
Aynısını bende kullanıyorum.

İndirimde 1500 olacak. Bakabilirsiniz.
11.11 indirimlerinde mi fiyatı 1500 olacak?

11.11 indirimlerinde mi fiyatı 1500 olacak?
Aynısını bende kullanıyorum.
Evet indirimi gördüm yarın olucak sanırım. Bunu alabilirim ama bi tane daha buldum onda g sycnde var ancak kötü yorum almış nedense

MSI ile aynı fiyat 1500 tl ancak msi'da çok ölü pixel problemi olmuş yorumlar o yönde

Ekran kartım GTX 1660 Super Gaming TN-VA-IPS farkını biliyorum. Her oyunu oynuyorum; CS:GO, R6, LoL ve diğer bütün Single Player oyunlar. Evet görüntü benim için önemli ancak TN panel almamam lazım VA veya IPS alırsamda FPS oyunlarında herkes ghostingden şikayetci. Bu konuda bilgisi olanlardan yardım bekliyorum fiyat üstüne maalesef çıkamam su anlık. Genel baktığım monitörler sunlar.

Rampage Rm-244 Flash 24" FHD 1ms 144hz G-sync Freesync Hdmı Dp Led Gaming Oyuncu Monitörü | Trendyol g sycn olması avantaj

Philips Phılıps 23.8 Inc 242e1gaj-01 144hz 1ms Hdmı Dp Freesync Premium Gaming Monitör | Trendyol tipi ve renkleri hoşuma gitti

Bunun hakkında çok olumlu yorum var; kafam karıştı açıkcası.
philips daha bugün elime ulaştı oyun için kesinlikle önermiyorum 1 saat kullandım ve geri kutusuna koydum ghosting yapıyor

philips daha bugün elime ulaştı oyun için kesinlikle önermiyorum 1 saat kullandım ve geri kutusuna koydum ghosting yapıyor
Ben de o ürünü sipariş ettim. TN 165 kullanıyordum öncesinde. Elime gelince deneyeceğim. Rekabetçi oyunları öylesine oynayan biriyim. Arada sırada keyif almaya girerim ama onda da dediğiniz kadar kötü mü gerçekten?

Ben de o ürünü sipariş ettim. TN 165 kullanıyordum öncesinde. Elime gelince deneyeceğim. Rekabetçi oyunları öylesine oynayan biriyim. Arada sırada keyif almaya girerim ama onda da dediğiniz kadar kötü mü gerçekten?
şöyle cs de dust 2 ye girin karanlık alanlarda göz ağrısı yapar
alır almaz cs ye girin
bu video da yaptığımı yapın aynı şekilde siyahlar gölge yaparsa sizi gereksiz yoracaktır
artık ne kadar çok oyun oynadığınıza göre kendi tercihinizi yaparsınız

Geri
Yukarı