1500 TL 144Hz monitör önerisi

Gamepower GPR27C144 Curved 1ms 144Hz FreeSync Monitör - incehesap.com

Rica ederim. Gamepower nedir nasıl markadır bilmiyorum ama adamlar sıfır ölü piksel garantisi verdiklerini iddia ediyorlar. İşin tuhaf tarafı Samsung panel kullanılıyor. 1 Ölü piksel bile olsa garantiye dahil eden firma varsa ona yönelmeni tavsiye ederim. İlla Gamepower demiyorum bulursan bizimle paylaşırsan sevinirim.

Gamepower GPR27C144 Curved 1ms 144Hz FreeSync Monitör - incehesap.com

Rica ederim. Gamepower nedir nasıl markadır bilmiyorum ama adamlar sıfır ölü piksel garantisi verdiklerini iddia ediyorlar. İşin tuhaf tarafı Samsung panel kullanılıyor. 1 Ölü piksel bile olsa garantiye dahil eden firma varsa ona yönelmeni tavsiye ederim. İlla Gamepower demiyorum bulursan bizimle paylaşırsan sevinirim.
Hocam, garantileri güzel ve samsung paneller ama bütçemin üstünde ve 27" olması beni cazbetmiyor. Gerek Masadaki kaplayacağı yerden dolayı ve 27" bana büyük geleceğinden dolayı istemiyorum. James Donkey'in 144 Hz Samsun paneli var, 1 Ms ona yönebilirim ya da ASUS'un VP249QGR modeline yöneleceğim. James Donkey evet TN panelde çok sorun çıkmış ama VA panelinde pek bir sorun göremedim.

Hocam teşekkür ederim fakat TN panel düşünmüyorum. Dedigim gibi görüntü kalitesi bir tik daha önemli.

Rica ederim hocam. Size kalmış bir seçenek tabii ki. İnşallah en iyisini almak nasip olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı