1500 TL 144Hz Monitör Önerisi

Hangisini alıyım?

• Samsung LC24FG70FQMXUF

Oy: 2 20,0%
  • SAMSUNG LC24FG73FQMXUF

Oy: 3 30,0%
  • ViewSonic XG2402

Oy: 1 10,0%
  • ASUS MG248QR

Oy: 0 0,0%
  • ASUS VG248QE

• BENQ XL2411

Oy: 4 40,0%
  • AOC G2460PF

• Oy verenlerin toplamı
    10

ProofStriket

Kilopat
Yer
Ankara, MAMAK
Daha fazla  
Yakında monitör alacağım ve araştırmalarıma göre aşağıda belirttiğim monitörleri buldum. Sizce aşağıdakilerden hangisini alıyım? Çift monitör kullandığım için curved monitörü çok istemiyorum. Ama al pişman olmazsın çok güzeldir derseniz alırım sıkıntı yok.

Birde arkadaşlar monitörleri iyiden kötüye doğru sıralar mısınız? Çünkü birine bütçem yetmez, birini istediğim yerde bulamam falan o yüzden sıralamanızı isteyeceğim.

Kullanım amacım: Oyun, ara sıra dizi, film de izlerim fakat genellikle oyun oynarım.

Ekran kartım: GTX 1060 6G

Araştırıp Bulduklarım;

Samsung LC24FG70FQMXUF 23.5" 1ms (2xHDMI+Display) Full HD Fiyatı

SAMSUNG LC24FG73FQMXUF 23.5'' 1920x1080 1ms Curved LED Gaming Monitör

VIEWSONIC XG2402 24" 1ms 1920x1080 HDMI+DP+USB Ergonomik Profesyonel Gaming

ASUS MG248QR GAMING BK 1MS EU DVI HDMI DP MONITOR

ASUS VG248QE, 24", 1920x1080, 1ms, Full HD, Hoparlör HDMI, Siyah, 3D, LED M

BENQ 24'' XL2411 LED 1MS FULLHD 144 Hz DVI/HDMI PIVOT Gaming Monitör | BenQ | 24''-26'' BENQ 24'' XL2411 LED 1MS FULLHD 144 Hz DVI/HDMI PIVOT Gaming Monitör Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

AOC 24" G2460PF DVI HDMI DisplayPort FullHD 144Hz Freesync Led Gaming Monitör | ITOPYA

Son düzenleyen: Moderatör:
2. veya 1. almanız çok daha iyi olur. İkisi de VA panel. 1. si Quantum Dot teknolojisine sahip ama 2. sahip mi onu bulamadım. Diğer monitörler TN panel sanırım. Hepsine bakmadım. 1. veya 2. monitörü alın derim.

2. veya 1. almanız çok daha iyi olur. İkisi de VA panel. 1. si Quantum Dot teknolojisine sahip ama 2. sahip mi onu bulamadım. Diğer monitörler TN panel sanırım. Hepsine bakmadım. 1. veya 2. monitörü alın derim.
2. Monitör de Quantum Dot teknolojisine sahip ve evet diğer hepsi TN panel. Birde almama göre sıralama yapar mısınız? Mesela 1>2>3 gibi

İlk tercihin Samsung olsun derim FreeSync olanlara göre sıralayabilirsin tasarım ve portlar gibi performans olarak bir fark olmayacaktır aralarında Samsung' un paneli oldukca güzel ve performansıda çok iyi ilk sırada kesinlikle Samsung olsun derim ben. Benq' nun o modeli artık çok eskidi bu yüzden tercih etmeni önermem paneli diğerleri kadar iyi renkler vermeyecektir çok azda olsa fark olacaktır. Kavisli alman aslında daha iyi olur senin için ama sevmiyorsan düz olan modelleride var Quantum DOT panelli monitörlerin.

İlk tercihin Samsung olsun derim FreeSync olanlara göre sıralayabilirsin tasarım ve portlar gibi performans olarak bir fark olmayacaktır aralarında Samsung' un paneli oldukca güzel ve performansıda çok iyi ilk sırada kesinlikle Samsung olsun derim ben. Benq' nun o modeli artık çok eskidi bu yüzden tercih etmeni önermem paneli diğerleri kadar iyi renkler vermeyecektir çok azda olsa fark olacaktır. Kavisli alman aslında daha iyi olur senin için ama sevmiyorsan düz olan modelleride var Quantum DOT panelli monitörlerin.
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Şuan çift monitör kullanıyorum. Herhangi bir monitör'ü aldığımda da çift monitör kullanmaya devam edeceğim. Samsung'u alırsam çift monitör konusunda sorun çıkartır mı? Yani samsung kavisli olduğu için öbür monitör'ü görmeme falan engel olur mu?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı