1500 TL 1TB SSD önerisi

Mert Frnc

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni aldığım Lenovo Legion 5 Pro cihazıma 1TB SSD takmak istiyorum. Başlıkta belirttiğim bütçeye göre SSD önerir misiniz?

M.2 yuvası var mı cihazda?

Vallahi hocam ekstra yuva var incelemelerine baktığımda görmüştüm.
Hangi işlemcili modeli acaba?
Bir de NVMe SSD mi yoksa SATA SSD mi almak istiyorsunuz?
Amd Ryzen 5800H cihaz laptop hocam.

Yanıtınız için teşekkür ederim fakat NVMe M.2 SSD girişi var laptopumda.

PNY CS3030 alabilirsiniz, güç tüketimi olarak biraz fazla ama oyuncu laptopı sanırsam, prize takılı kullanırsınız. Sorun olmaz diye tahmin ediyorum.

Şunu belirtmekte fayda var. Senin alacağın SSD zaten 22 80 standartlarında olur ama 2242 standartlarında 500GB destekliyor galiba emin değilim. Zaten yuvalar gen3 destekli. Bu durumda şu modellere bakabilirsin.
İndirimle daha uygun fiyatlara yakalabilirsen harika olur. Cuma geceleri İncehesap üzerinden takip et.
100 lira aşarsan ikisi de iyidir, üzmez. EVO Plus bir tık daha iyi SN750'ye göre.
1000 liraya falan A2000 alıp kullanabilirsin yine ama bu bütçede önermek mantıklı değil.

Şunu belirtmekte fayda var. Senin alacağın SSD zaten 22 80 standartlarında olur ama 2242 standartlarında 500GB destekliyor galiba emin değilim. Zaten yuvalar gen3 destekli. Bu durumda şu modellere bakabilirsin.
İndirimle daha uygun fiyatlara yakalabilirsen harika olur. Cuma geceleri İncehesap üzerinden takip et.
100 lira aşarsan ikisi de iyidir, üzmez. EVO Plus bir tık daha iyi SN750'ye göre.
1000 liraya falan A2000 alıp kullanabilirsin yine ama bu bütçede önermek mantıklı değil.

Samsung SSD güzel hoşuma gitti.

Bu cihardan Samsung benim için önde fakat diğerleri nasıldır?

Yeni konular

Geri
Yukarı