1500 TL 1TB SSD önerisi

Samsung SSD güzel hoşuma gitti.

Hocam anakartınız Gen4 NVMe SSD'leri destekliyor muhtemelen. Yani Samsung 980 Pro 1 TB tavsiye ederim. Sahibinden üzerinden 1500 TL'ye bulabilirsiniz. Sıfırı 2000 lira civarında. Eğer gerek yok derseniz 970 EVO Plus iyidir ama o da 1600 TL civarında sanırım. İndirim kovalayabilirsiniz. O da olmazsa 970 EVO olur 1 TB

Attığınız SSD'lerin hiçbiri alınmaz.
100 lira daha eklersen dediğim gibi 970 EVO Plus alınız. Yok bütçem dahilinde hatta biraz daha ucuz olsun dersen CS3030 zaten en iyi seçenek.

Amazon taksit yapıyor mu hocam?

Amazon üzerinden hiç alışverişim olmadı.
Hocam anakartınız gen4 NVMe SSD'leri destekliyor muhtemelen. Yani Samsung 980 Pro 1 TB tavsiye ederim. Sahibinden üzerinden 1500 TL'ye bulabilirsiniz. Sıfırı 2000 lira civarında. Eğer gerek yok derseniz 970 EVO Plus iyidir ama o da 1600 TL civarında sanırım. İndirim kovalayabilirsiniz. O da olmazsa 970 EVO olur 1 TB.

20.650 TL Laptop'a harcadığım için çok fazla bütçemde kalmadı o yüzden F/P ürünü lazım bana :D

Amazon taksit yapıyor mu hocam?

Amazon üzerinden hiç alışverişim olmadı.

20.650 TL Laptop'a harcadığım için çok fazla bütçemde kalmadı o yüzden F/P ürünü lazım bana :D

Tamam 1500 liraya bulabilirsiniz diyorum sahibinden üzerinden :D Bundan daha F/P ürün olur mu :D 7000/5100 mb/s okuma/yazma hızı var :D Olmazsa dediğim gibi 970 EVO Plus en iyisi. Hayırlı olsun bu arada.

1624983744015.png

Ödeme kısmında belli olur zaten.
EVO Plus mı almaya karar verdiniz?

Eki Görüntüle 1089393

Ödeme kısmında belli olur zaten.
EVO Plus mı almaya karar verdiniz?
Henüz karar veremedim.
Tamam 1500 liraya bulabilirsiniz diyorum sahibinden üzerinden :D bundan daha F/P ürün olur mu :D 7000/5100 mb/s okuma/yazma hızı var :D olmazsa dediğim gibi 970 EVO Plus en iyisi. Hayırlı olsun bu arada.

Teşekkür ederim :)

Amazon üzerinde toplamda 1700 TL yapıyordu 9 Temmuz'a kadar beklemek istemediğimden HB üzerinden sipariş verdim kartta 100 TL'de chip para vardı aynı hesaba denk geldi öneride bulunan arkadaşlara teşekkür ederim. :)
Arkadaşlar içinden vida çıkmıyormuş ben bu vidayı nereden temin edebilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı