1500 TL A10-7870K Sistem Toplama

RowsleyAxe

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar arkadaşlar. Ben bir bilgisayar almaya karar verdim ama bilgisayardan çok anladığım söylenemez. Sağ olsunlar Technopat'ın topladığı 1500 lira bütçeli sistemi gördüm ve aynısını toplamaya karar verdim. Öncelikle ben bu sistemi mayısa doğru ve vatandan almayı düşünüyorum. Konuda yazılan parçaların resmini vatan görevlisine göstersem aynı bilgisayarı toplayabilir miyim? Bu bilgisayarın aynısını aldığımda zorunlu olarak fazladan ekran kartı veya ram takmak gerekir mi yoksa direk oynayabilir miyim? Konuda 1562 lira yazıyor bu fiyatta mayısa kadar belirgin bir artış olur mu? Vatan Bilgisayar, topladığım bilgisayarın montajını yapabilir mi, yaparsa fiyata ek ücret dahil olur mu? Sorularıma cevap verenlere çok içten teşekkür ediyorum. Birkaç aydır bu bilgisayarı toplamayı düşünüyorum ve benim için çok önemi var. Teşekkür ediyorum, iyi forumlar diliyorum :)

Bahsi geçen sistem: 1500 TL Oyun Bilgisayarı Toplama Rehberi - Technopat

Doların iniş çıkışları etkiler. Bu sistemin oyun testi mevcut incelemeni tavsiye ederim. Tıkla
Ekran kartı ve RAM konusuna gelirsek takmana gerek yok testi incelediğinde aradığın cevapları fazlasıyla bulacağına inanıyorum.

Teknobiyotik sıkıntı çıkarmayan bir site hocam. Benim arkadaşa buradan topladık. Üstelik sistem tavsiyesi isteyen arkadaşlara bu sitede ki sihirbazı kullanarak sistem tavsiyesinde bulunuyorum.

Teknobiyotik sıkıntı çıkarmayan bir site hocam. Benim arkadaşa buradan topladık. Üstelik sistem tavsiyesi isteyen arkadaşlara bu sitede ki sihirbazı kullanarak sistem tavsiyesinde bulunuyorum.
Konu ile alakası yok fakat sizi burada bulmuşken sormak istedim Teknobiyotik sitesinde aklıma bir şey takıldı ürün açıklamasında Kutu İçeriği : Hayır yazıyor sizin aldığınız ürünler size hepsi orjinal kutu ve eksiksiz olarak geldi mi ?

Konu ile alakası yok fakat sizi burada bulmuşken sormak istedim Teknobiyotik sitesinde aklıma bir şey takıldı ürün açıklamasında Kutu İçeriği : Hayır yazıyor sizin aldığınız ürünler size hepsi orjinal kutu ve eksiksiz olarak geldi mi ?
Aynen hocam bende çok merak ediyorum. Kutu içeriği yok demek, içinden kablo çıkmayabilir demekle aynı şeymi. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı