1500 TL A10-7870K Sistem Toplama

anilcaglayan

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın öyle birşey yapmayın. Buyrun, bu sistemi alın, hem daha güncel olacaktır, hem de daha fazla performans vereceğine eminim.

Adsız.png

Son düzenleme:
Şu an APU almayın, DDR4 ve Skylake karşısında güncelliğini kaybetti. Zen mimarisi APU'lar çıkınca tekrar düşünülebilir ama şu şekilde bir sistem toplamak varken APU şu an para israfıdır. İstersen diski WD alabilirsin ama diğer parçaları değiştirme, en ucuzu ve iyisi seçildi :) Eğer bütçen varsa SSD ekleyebilirsin.
2016-04-02 15_26_27-Sinerji Bilgisayar - Sistem Tavsiyeleri - PC Toplama - Ekran Kartı.png

Şu an APU almayın, DDR4 ve Skylake karşısında güncelliğini kaybetti. Zen mimarisi APU'lar çıkınca tekrar düşünülebilir ama şu şekilde bir sistem toplamak varken APU şu an para israfıdır. İstersen diski WD alabilirsin ama diğer parçaları değiştirme, en ucuzu ve iyisi seçildi :) Eğer bütçen varsa SSD ekleyebilirsin.
Eki Görüntüle 152040
Bence DDR4 ve Skylake karşısında değil, X4 860K+GTX750Ti karşısında zaten kaybetmişti :)

Eki Görüntüle 152040
Bu Sisteme Eski Kasamı Kullanabilirmiyim Nasıl OLur 300w psu var kasada

Eki Görüntüle 152040
Peki usta asus r7 240 ekran kartı almıştım daha önce bu sistemde onu kullansam bi problem olur mu ? apu da aldım onu satayım

Peki usta asus r7 240 ekran kartı almıştım daha önce bu sistemde onu kullansam bi problem olur mu ? apu da aldım onu satayım
R7 240 elinizde varsa GTX 750Ti yerine takabilirsiniz ama performansı bayağı aşağıya çekecektir. Tavsiyem elinizdeki tüm parçaları satın, resimdeki sistemi alın. Bütçeniz artarsa ekran kartını GTX 950 ya da R9 380 yapın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı