1500 TL altı 600W PSU önerisi

Bütçe
1500

Sersayar

Kilopat
RAM
Kingston 16 Gb CL 16 3200 MHz
İşlemci
İ7-10700
Selam arkadaşlar, önerilerinize ihtiyacım var.
Donanım şu şekilde:
i7-10700 CPU
16 GB RAM
ASUS Z-490 G Gaming Anakart
Galax 3060 Ti 8 GB GPU
600W ve üzeri PSU'ya ihtiyacım var.

Gameforce, Rampage gibi markaları anladığım kadarıyla önermiyorsunuz. Bu bütçe ile alınabilecek en iyi PSU nedir? İkinci eller hakkında ne düşünüyorsunuz?
Not: 1500 TL maksimum bütçem. Üzerine çıkamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, önerilerinize ihtiyacım var.
Donanım şu şekilde:
i7-10700 CPU.
16 GB RAM.
ASUS Z-490 g Gaming anakart.
Galax 3060 Ti 8 GB GPU.
600W ve üzeri PSU'ya ihtiyacım var.

Gameforce, Rampage gibi markaları anladığım kadarıyla önermiyorsunuz. Bu bütçe ile alınabilecek en iyi PSU nedir? İkinci eller hakkında ne düşünüyorsunuz?
Not: 1500 TL maksimum bütçem. Üzerine çıkamam.

FSP Hyper 650W 80+ (H3-650) FSP HYPER 650W 80+ (H3-650) : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Fiyat iyi fakat bronze vb. sertifikalarının olmaması ne gibi olumsuzluk sağlar? Bir de MSI iyi mi PSU konusunda?
Bir olumsuzluk sağlamaz +80 verimliliği 560 ise bronze'un 580dir atıyorum. İlerde sistemimi güncelleyeceğim derseniz de:

Bu olabilir. Ayrıca evet MSI iyidir psu konusunda.

Hocam watt değerinden bağımsız olarak MSI Mag ve DeepCool arasında hangisi sizce daha iyi performans gösterir? Sessizlik, soğutma vb. açılardan?

Bir olumsuzluk sağlamaz +80 verimliliği 560 ise bronze'un 580dir atıyorum. İlerde sistemimi güncelleyeceğim derseniz de:

Hocam watt değerinden bağımsız olarak MSI Mag ve DeepCool arasından hangisi sizce daha iyi performans gösterir? Sessizlik, soğutma vb. açılardan?

FSP Hyper 650W 80+ (H3-650) FSP HYPER 650W 80+ (H3-650) : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Teşekkür ederim 🙏🏼

Hocam watt değerinden bağımsız olarak MSI MAG ve DeepCool arasında hangisi sizce daha iyi performans gösterir? Sessizlik, soğutma vb. açılardan?

Hocam watt değerinden bağımsız olarak MSI MAG ve DeepCool arasından hangisi sizce daha iyi performans gösterir? Sessizlik, soğutma vb. açılardan?

Teşekkür ederim 🙏🏼

Hocam atılan çoğu PSU'nun soğutması sessizliği sizi memnun eder aradaki farkı fazla hissetmessiniz, ileriye dönük olması açısından PK750'yi tercih etmenizi öneririm.

Hocam atılan çoğu PSU'nun soğutması sessizliği sizi memnun eder aradaki farkı fazla hissetmessiniz, ileriye dönük olması açısından PK750'yi tercih etmenizi öneririm.

DeepCool aldım hocam, daha F/P hissettirdi. Destekleriniz için teşekkür ederim

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın 🙂.

Arkadaşlar bir sorum daha var, şu an sistemimde 2017’den beri High Power 500w 80+ PSU kullanıyorum. Yukarıda belirttiğim sisteme.Açıkçası PSU testi yaptığımda 400w -450w yeterli gibi sonuçlar alıyorum. Sizce almam gerekli mi? Ona göre iade edip ram de yükseltebilirim. Kafamı karıştıran 6 yıllık psu çok yorulmuş mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı