1500 TL altı mikrofon önerisi

Attım hocam son mesajımda. En F/P mikrofonlardan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Behringer C-3 ses kartı ve XLR kablo gerekiyor.
Fifine A6T set olarak tavsiye ederim.

Tamamdır arkadaşlar A6T'ye bakacağım, teşekkürler.

Lioncast LS100. Gayet memnunum :) 400'e almıştım. Şimdi 500 olmuş. Tek kötü yanı kaliteli type-c kablosu olmaması. Elimdekiyle değiştirdim mecburen.

p-2023-02-28 21.52.28.jpg

Hocam memnun musun valla fiyat çok iyi hemen alırım bunu.
Ben şahsen memnunum hocam. Ve benimle birlikte ala hem forumda hem de Discord'da bir sürü arkadaş oldu. Şikayet eden bir kişi oldu, o da kablodanmış. Değiştirdi ve düzeldi. Bu arada Amazon'un Prime üyelerinin 30 gün koşulsuz iade hakkı var ürün kutusu açılmış ve yurt dışından alınmış olsa dahi. Yeter ki kutu içeriği ve durumu muhafaza edilsin. Deneyebilirsin yani alıp. 10-14 iş günü içerisinde geliyor zaten.

Ben şahsen memnunum hocam. Ve benimle birlikte ala hem forumda hem de Discord'da bir sürü arkadaş oldu. Şikayet eden bir kişi oldu, o da kablodanmış. Değiştirdi ve düzeldi. Bu arada Amazon'un Prime üyelerinin 30 gün koşulsuz iade hakkı var ürün kutusu açılmış ve yurt dışından alınmış olsa dahi. Yeter ki kutu içeriği ve durumu muhafaza edilsin. Deneyebilirsin yani alıp. 10-14 iş günü içerisinde geliyor zaten.

Beklemeyide hiç sevmem hocam ama değecekse yapacak bir şey yok :D.

Geri
Yukarı