1500 TL Bluetooth kulak üstü kulaklık önerisi

Bütçe artarsa bu harika olur ama artmazsa Q10i de iyi.
Bu sanırım 1700 müydü 1600 müydü o civarlara düşmüştü birkaç ay önce. Kapan kaptı vallahi bu da çok iyi kulaklık. Ben yine de QCY H4'den taraf olmalıymışım gibi hissediyorum çünkü Trendyol satıyor. Trendyol satıyorsa eğer genelde normal fiyatı daha pahalı oluyor.

Jbl'in kulaklık pedleri soyuluyor. Qcy ve Havitin ses kalitesi iyi değil hiç iyi değil hem de. Qcy kullandım. Havit pek içime sinmedi. Zaten Anker daha çok satıyor. Kulak üstü olarak tabi.
Saydığın bütün kulaklıkların pedleri soyulacak zaten zamanla hepsi suni deri. Ayrıca Qcy kullanıcısıyım ve ses kalitesinden gayet memnunum Anker Q30 da deneyimledim hakkını yiyemem mesela ANC özelliği gayet güzel Jbl 560BT de deneyimledim bence kullanılmaz kulağı sarmadığı için ağrı yapıyor ses kalitesi bence ortalama.

Saydığın bütün kulaklıkların pedleri soyulacak zaten zamanla hepsi suni deri. Ayrıca Qcy kullanıcısıyım ve ses kalitesinden gayet memnunum Anker Q30 da deneyimledim hakkını yiyemem mesela ANC özelliği gayet güzel Jbl 560BT de deneyimledim bence kullanılmaz kulağı sarmadığı için ağrı yapıyor ses kalitesi bence ortalama.
Evet bu yüzden Q10i tavsiye ettim.

Geri
Yukarı