1500 TL Bluetooth kulaklık önerisi

cgrrx

Decapat
Merhaba, Bluetooth kulaklık almak istiyorum. Müzik dinlemeyi seviyorum ve kullanım amacım da %90 müzik dinlemek için olacak.
Aktif gürültü engelleme özelliği olan ve silikon uçlu kulaklık istiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Bluetooth kulaklık almak istiyorum. Müzik dinlemeyi seviyorum ve kullanım amacım da %90 müzik dinlemek için olacak.
Aktif gürültü engelleme özelliği olan ve silikon uçlu kulaklık istiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.
Kullandığın telefon samsung ise galaxy buds pro'yu fazlasıyla önerebilirim. ACN'yi açıyorsun ortalıkta hayalet gibi dolaşıyorsun. Mükemmel bir cihaz.

Kullandığın telefon Samsung ise Galaxy Buds Pro'yu fazlasıyla önerebilirim. Acn'yi açıyorsun ortalıkta hayalet gibi dolaşıyorsun. Mükemmel bir cihaz.

Hocam telefonu Samsung Galaxy S20FE almayı düşünüyorum, samsun telefon ile başka marka kulaklık kullanmam problem olur mu yoksa daha iyi performans almak için kombinlemeli miyim?

Hocam telefonu Samsung Galaxy S20FE almayı düşünüyorum, samsun telefon ile başka marka kulaklık kullanmam problem olur mu yoksa daha iyi performans almak için kombinlemeli miyim?
Hocam başka huawei tarzı kulaklar felan da kullanabilirsiniz tabiki ama tüm özelliklerini alamayabilirsiniz. Onu detaylıca araştırırsanız kafanızdaki soruları çözebilirsiniz. Telefonunuz samsung olduğu için ben buds pro'yu öneririm ama araştırıp inceleyip karar vermek size düşer tabi.

Hocam başka Huawei tarzı kulaklar falan da kullanabilirsiniz tabii ki ama tüm özelliklerini alamayabilirsiniz. Onu detaylıca araştırırsanız kafanızdaki soruları çözebilirsiniz. Telefonunuz Samsung olduğu için ben buds Pro'yu öneririm ama araştırıp inceleyip karar vermek size düşer tabii.

Aldım hocam buds Pro'yu ilginiz için teşekkür ederim.

Android telefonlar iOS gibi değil. Her kulaklıktan tam performans alırsınız Airpods dışında. Airpods'un çoğu özelliği Apple cihazlarına özel.

Geri
Yukarı