1500 TL bütçe ile Havit Gamenote KB884l alınır mı?

Bütçe
1600
Finansman kredisi ile taksitli alacağım sadece bu ve birkaç firma ile anlaşmaları var.

Bunu önerir misiniz?

Hayır Ajazz'ların hepsi iyi değil bu da onlardan.

Önermem.
%90 düşünür müsün?
Düşünürüm hocam, klavyeyi önerirseniz benim için sorun yok.

@enes1624 @LightYagami son olarak bu model hakkındaki yorumunuz nedir?

Son düzenleme:

İkisi de güzel benim görüşüm Z686 biraz daha iyi.

Benim de hoşuma gitti hocam, %60 lakin yön tuşlarının olması hoşuma gitti, F tuşlarına da alışacağız artık bir şekilde, teşekkürler önerilerin için.
f tuşlarını kullanmakta sıkıntı yok aslına fn basılı tutup basarak kullanıyorsunuz ben xpg summoner mini kullanıyorum

f tuşlarını kullanmakta sıkıntı yok aslına fn basılı tutup basarak kullanıyorsunuz ben xpg summoner mini kullanıyorum
Hocam son olarak Z11'de karar kıldım ve sipariş ettim.

Hocam son olarak Z11'de karar kıldım ve sipariş ettim.

Attığınız linkteki Z11 sırf kablosuz diye 1800 TL vermek bence büyük hata. Yurt dışında Rk61 almak ya da Trendyol üzerinden kablolu versiyonunu almak çok daha mantıklı.

Son düzenleme:
Attığınız linkteki Z11 sırf kablosuz diye Z11'e 1800 TL vermek bence büyük hata. Yurt dışında Rk61 almak ya da Trendyol üzerinden kablolu versiyonunu almak çok daha mantıklı.
Kablosuz olmasının yanına ek olarak ürün RGB ve blue switch. Red switch bir klavyem olduğu için farklı bir şey denemek istedim, trendyol üzerinden bundan başka kriterlerime uygun en ucuz klavye 2300 liraydı, 500 lira farka değeceğini düşündüm.

Geri
Yukarı