1500 TL bütçeye mekanik klavye önerisi

Alchemilla

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi 1500 TL bütçe var. Uygun bir mekanik klavye, önerir misiniz? Araştırıp baktığım birkaç model =
Gamenote HV-KB473l, Gamenote KB862l, Redragon Dark avenger K568, Dierya DK61e. Mini klavye olması, daha iyi olur teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe ne kadar artabilir?

Ayrıca hangi switch düşünüyorsunuz? Ben karışık attım da.

Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi 1500 TL bütçe var. Uygun bir mekanik klavye, önerir misiniz? Araştırıp baktığım birkaç model =
Gamenote HV-KB473l, Gamenote KB862l, Redragon Dark avenger K568, Dierya DK61e. Mini klavye olması, daha iyi olur teşekkür ederim.

Gamenote'lar ve Redragon'lar alınmaz. Content ya da Outemu switch kullanıyor o bütçeye kalitesiz kalır. Dierya DK61E alınabilir.

Gamakay MK61 o paraya değecek bir ürün değil.

Son düzenleme:

Evet biraz saçma olacak bu fiyata https://www.hepsiburada.com/rampage...h-q-multimedia-mekanik-klavye-pm-HB00000NEGPB

Merhaba, bütçe en fazla 1500. Switch olarak, mavi veya kırmızı.

Saçma olacaksa niye atıyorsunuz? Zaten Content switch kullanıyor ve çok yüksek ihtimalle yay sesi olacaktır. Gateron, Cherry MX switchler varken neden insanlar Content alsın? Üzerine servisi yokken.

İkinci attığınız ürünün de switchinin adı sanı belli değil. "Cherry MX eşdeğeri Liner Red switch" olarak bahsedilmiş. Bu ürünler ancak düşük bütçede zor tercih edilir. Attığınız ürünün düşük bütçede tercih edilmesinin tek sebebi de Hot Swap olması. Bu bütçede üzer.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı