400 TL Bütçeye Mekanik Oyuncu Klavye Önerisi

Egecan Akman

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, konu başlığında da belirttiğim gibi bütçem 400 TL. Genel olarak FPS oyunları ve sıklıkla CS:GO oynuyorum. Benim aklımda şu anlık Logitech'in G710+ modeli var. Bunu önerir misiniz? veya başka önerileniz nelerdir? Benimle düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon'dan istediğiniz kriterlerde ürünü bulabilirsiniz.
Evet, amazon ve amazon vari sitelere baktım. Fakat technopat sosyalin değerli üyelerinin de fikrini almak istediğim için konu açtım.

G107+ iyidir 103 kullanıyorum oldukça memnunum :D
G710+ bana da oldukça güzel geliyor. Şimdilik araştırıyorum, hangi ürün kafama yatarsa cuma günü sipariş vermeyi düşünüyorum. Değerli düşüncelerin ve paylaşımın için teşekkür ederim dostum. (y)

Ürünü inceledim ve çok hoşuma gitti ancak bütçem 400 TL amazondaki fiyat 430 TL gibi bir şeye tekabül ediyor. Türkiye'de önerdiğiniz ürünü bu fiyata bulmak mümkün gözükmüyor. Amazon'dan cuma günü sipariş etsem elime ulaşması ne kadar süre alır? Ve taksit imkanı olur mu? gibi sorularım var size...

Sizin en çok beğendiğiniz klavyeyi alın ve G710 modeli güzel bir klavyedir.
G710+ hem fiyat açısından bana uygun hem de görünüş açısından ve mekanik yapısından dolayı ben kendine çekiyor. Ama yine de siz değerli üyelerin fikrini alarak bir sonuca ulaşmak istiyorum. Düşünceleriniz için teşekkürler (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı