1500 TL Civarı Samsung Telefon

J7 Duo GPU kısmında daha iyi. Mali-G71 MP2 oyunlarda daha iyi bir performans verecektir. Ekran olarak 16:9 ekran kullanıyor. Videolarda yukarıdan ve alttan boşluk kalmayacağı anlamaına geliyor bu ayrıca.

J6'da denilen sonsuz ekran tanımını beğenmiyorum. Tamamen pazarlama cümlesi. Cihazı incelediğimde yanlarda epey bir çerçevesi mevcuttu. Sen bu ekran için sonsuz ekran dersen S ve Note serisinin ekranına hakaret etmiş olursun. Asıl sonsuz ekran denilmesi gereken o modeller.

Arkadaşlar Samsung önermişsiniz ama planlı eskitme yürüten bir firma ve aynı fiyata daha donanımlı xiaomi Redmi note 5 modeli mevcut.Yok ben xiaomi alamam diyorsanız (ki almanızı tavsiye ediyorum arkadaşım kullanıyor ve çok çok memnun kaldı) başka markaların telefonlarını da önerebilirim.

O zaman diğerlerine göre daha ince çerçeveli demeli:).
Arkadaşlar Samsung önermişsiniz ama planlı eskitme yürüten bir firma ve aynı fiyata daha donanımlı xiaomi Redmi note 5 modeli mevcut.Yok ben xiaomi alamam diyorsanız (ki almanızı tavsiye ediyorum arkadaşım kullanıyor ve çok çok memnun kaldı) başka markaların telefonlarını da önerebilirim.
Bende Samsung takıntısı var. 1 sene Galaxy Pocket , 2 sene S3 mini , 4 sene S4 kullandım. S3 mininin bataryası hariç beni hiçbiri yarıyolda bırakmadı. Samsung'un sAmoled ekranları da beni Samsung'a çeken bir başka konu. Huawei P Smart (1080p IPS ekranlı) ile J6'yı (720p sAmoled ekranlı) yan yana koyduğumda J6 720p olmasına rağmen p smarttan daha iyi görüntü veriyordu. Ekran benim için en önemli şey olunca tabii ki Samsung alma gerekliliği duyuyorum.

Nedense Samsung'un S ve Note serisi dışındaki telefonlarına güvenmiyorum ve içimden bir ses bu serilerin dışında kalan telefonların basit ve yapmacık bir şekilde üretildiğini söylüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedense Samsung'un S ve Note serisi dışındaki telefonlarına güvenmiyorum ve içimden bir ses bu serilerin dışında kalan telefonların basit ve yapmacık bir şekilde üretildiğini söylüyor.
Düşündüğünün aynısını ben de düşünüyorum fakat şu an en ucuz S serisi 2500Tl (s7 Edge), en ucuz Note serisi 3200TL (Note FE). İmkanım olsaydı kesinlikle S veya Note serisi alırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı