1500 TL CS:GO için sistem toplama

Güzel mantık hocam. Ama 750 Ti ne bileyim ben NVIDIA temelli ekran kartlarını sevmiyorum. AMD'ye aşığım. R7 serisi F/P bakımından NVIDIA'nın önünde. 750 Ti yerine R7 260 taksa daha iyi olur bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel mantık hocam. Ama 750 Ti ne bileyim ben NVIDIA temelli ekran kartlarını sevmiyorum. AMD'ye aşığım. R7 serisi F/P bakımından NVIDIA'nın önünde. 750 Ti yerine R7 260 taksa daha iyi olur bence.

Hayır. R7 260X, GTX 750Ti'a yeniliyor.

Oynadigim oyunlarda darbogaz yok. Diger oyunlarda olursa bilemem. Xeon 5460 da kullandim fakat PES 2018 oynayamadigim icin sattim.

Abi benim kanalda 1400 TLGTX 750 Ti çift fanli sistem var. Aha da linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O fiyata ancak 2.el bulabilirsiniz, bulsanız da CS:GO'yu çok düşük FPS'lerde oynamak zorunda kalırsınız.

APU'ya yönelmemelisiniz, DDR3 bir sistem giriş seviyesi ekran kartıyla işinizi fazlasıyla görecektir.

İkinci El Monitörsüz toplayıp sattım ben bu kasayı 1 ay öncesi.

i5 4590 - Asus RX 460 2G - 500GB HDD Sıfır - Gigabyte Kasa ve H81 Anakart - 8 GB DDR3 1600Mhz Ram Bellek - 550W Gigabyte PSU

İşlemci 430
Ekran Kartı 425
HDD 150
Kasa-Psu-Ram-Anakart 675 :D

Kargolarla 1750 ₺ tuttu. Sahibinden get ile aldım. Adamlarla uzun süren muhabbet sonrası pazarlık ile 1 hafta içerisinde kasayı topladım. Sahibinden den paraya ihtiyacı olan satıcılardan sistem toplanabilir, tok satıcılara bulaşma indirim yapmazlar. Ticari zeka gerek birazda bu işte, adamın dilinden anlaman gerek.

Not bu sistemde düşük CS GO oynamanız mümkün değil. Gayet iyi ayarlarda oynayabilirsiniz.
İkinci el i5 4460 - 4570 - 4590 / RX 460 2G - GTX950 2G bu parçaları araştırıp PC toplayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı