1500 TL fare önerisi

Bütçe
1500
Lamzuyu alsam ilerleyen zamanda satma durumu nasıl olur? 2.000TL ona vereceğime Gpx'in fiyatının düşmesini beklerim diye düşünüyorum. Çünkü daha kolay satabilirim model yenilemek istersem.

Lamzu Atlantis'i rahat satabilirsiniz. Ben ilana koymuştum açıkçası aynı gece 5-6 yazan oldu. GPX'e para verilmez Lamzu Atlantis varken. Şu siteden alın 1750 TL.

O zaman katana mı yoksa glorius model D Wireless mi hocam?

Model D ile o arasında ne gibi bir fark var biliyor musunuz?

Lamzuyu alsam ilerleyen zamanda satma durumu nasıl olur? 2.000TL ona vereceğime Gpx'in fiyatının düşmesini beklerim diye düşünüyorum. Çünkü daha kolay satabilirim model yenilemek istersem.

Katana hocam. Ve gpx in fiyatını düşeceğini düşünmüyorum hele ki bu saatten sonra. Katana şu an indirimde alabilirsiniz ben olsam model D yerine katana tercih ederdim ama bütçeniz artıyorsa ninjutsu sora modeli yeni çıktı alabilirsiniz. Onun dışında katanın indirimli hali;
Onun dışında xantern hocamın dediği gibide olur lamzu atlantiste tercih edilebilir tamamen size kalmış.

Lamzu Atlantis'i rahat satabilirsiniz. Ben ilana koymuştum açıkçası aynı gece 5-6 yazan oldu. GPX'e para verilmez Lamzu Atlantis varken. Şu siteden alın 1750 TL.
Katana hocam. Ve gpx in fiyatını düşeceğini düşünmüyorum hele ki bu saatten sonra. Katana şu an indirimde alabilirsiniz ben olsam model D yerine katana tercih ederdim ama bütçeniz artıyorsa ninjutsu sora modeli yeni çıktı alabilirsiniz. Onun dışında katanın indirimli hali;
Onun dışında xantern hocamın dediği gibide olur lamzu atlantiste tercih edilebilir tamamen size kalmış.
O zaman son sorumuda sorayım üstadlar ikinize lamzu atlantis katanadan ve gpx'den yüksek bir model değil mi şimdi sipariş vereceğimde. Birde şuan kontrol ettim bu sitelerde taksit seçeneği varmıdır?

O zaman katana mı yoksa Glorius model D Wireless mi hocam?

Model D ile o arasında ne gibi bir fark var biliyor musunuz?

Model D ergonomik yapıda, soldan basık. O ise dümdüz. Ben O'yu tercih ediyorum, D minik ve kötü duruyor bence.

Ben kablolu Model D'yi kullanıyorum, gayet memnunum hafif ve dayanıklı içine vişne suyu dökülmesine rağmen bozulmadı 😁 Ama 2-3 ay önce 400 TL'ye almıştım sırf kablosuz diye 1K üstü eder mi ? Pek sanmam.

Ben kablolu Model D'yi kullanıyorum, gayet memnunum hafif ve dayanıklı içine vişne suyu dökülmesine rağmen bozulmadı 😁 Ama 2-3 ay önce 400 TL'ye almıştım sırf kablosuz diye 1K üstü eder mi ? Pek sanmam.
899TL'ye bu ay içinde indirime düşmüş :D O yüzden almaktan vazgeçtim en iyisi biraz daha araştırmak

O zaman be model O'ya bakayım şarj süresi tahmini ne kadar gidiyor? Özellik açısından gpx ve lamzuyu aratır mı
Günde 8 saat oyun oynuyorum %20'ye düşüp kırmızı uyarı veriyor, o kırmızı uyarı geldiğinde ise 1.5 saat daha civarı gidiyor şarjı. Karşılaştırma yapamam, diğer modeller hakkında bilgim yok. Bu fare FPS oyunları için idealdir derdiniz oysa, hafif olduğu için rahat hareket ediyor. (30 dakika şarjla 3-4 saat kullanıyorsun bu arada.)

Yeni konular

Geri
Yukarı