1500 TL fare önerisi

Bütçe
1500
Günde 8 saat oyun oynuyorum %20'ye düşüp kırmızı uyarı veriyor, o kırmızı uyarı geldiğinde ise 1.5 saat daha civarı gidiyor şarjı. Karşılaştırma yapamam, diğer modeller hakkında bilgim yok. Bu fare FPS oyunları için idealdir derdiniz oysa, hafif olduğu için rahat hareket ediyor. (30 dakika şarjla 3-4 saat kullanıyorsun bu arada.)

Şarjı az gibime geldi kablosuz mouse alıp her gün şarj etmek telefondan farksız sanırım gpx veyahut da lamzu modellerine yöneleceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günde 8 saat oyun oynuyorum %20'ye düşüp kırmızı uyarı veriyor, o kırmızı uyarı geldiğinde ise 1.5 saat daha civarı gidiyor şarjı. Karşılaştırma yapamam, diğer modeller hakkında bilgim yok. Bu fare FPS oyunları için idealdir derdiniz oysa, hafif olduğu için rahat hareket ediyor. (30 dakika şarjla 3-4 saat kullanıyorsun bu arada.)

Hocam sizde sorun var o kadar az gitmiyor model onun şarjı. Tamam diğerlerine göre batarya performansı kötü oda RGB'sinden dolayı ama rahatlıkta 2-5 gün arasını çıkartıyor. Sizde bir sorun bence. Bu sürede diğer modellere göre az ama normal değer.

Bütçe yükselirse kesinlikle değecek bir fare. Son teknolojidir. Kendim de kullanıyorum, memnunum. Pençe tutuşuna uygun.
LAMZU Atlantis Kablosuz Superlight Gaming Mouse - Beyaz

Yükselmezse;

Hocam alacak olsanız Lamzu mu olur Katana mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam alacak olsanız Lamzu mu olur Katana mı?
Katana'yı daha önce kullandım. Şu anda da Lamzu Atlantis kullanıyorum.

Katana'nın şarjı daha uzun gidiyor. Tek artısı bu. Encoder'ları aynı. Lamzu'nun Switch'leri daha iyi. Lamzu'nun sensörü daha iyi. Lamzu daha hafif. Tasarım olarak da Lamzu'yu daha çok seviyorum. Lamzu'nun skatezleri daha kaliteli ve uzun ömürlü. Malzeme kalitesi olarak da Lamzu daha iyi. Örneğin Katana'nın altına bastırdığınız zaman yan butonlara tıklıyor. Ayrıca Katana'nın malzemesi sanki bir pürüzlü duvara dokunur gibi.

Kesinlikle Lamzu Atlantis alın. Bu 2 seçenek arasında kimse Katana'yı tercih etmez.

Katana'yı daha önce kullandım. Şu anda da lamzu atlantis kullanıyorum.

Katana'nın şarjı daha uzun gidiyor. Tek artısı bu. Encoder'ları aynı. Lamzu'nun Switch'leri daha iyi. Lamzu'nun sensörü daha iyi. Lamzu daha hafif. Tasarım olarak da Lamzu'yu daha çok seviyorum. Lamzu'nun skatezleri daha kaliteli ve uzun ömürlü. Malzeme kalitesi olarak da lamzu daha iyi. Örneğin Katana'nın altına bastırdığınız zaman yan butonlara tıklıyor. Ayrıca Katana'nın malzemesi sanki bir pürüzlü duvara dokunur gibi.

Kesinlikle lamzu atlantis alın. Bu 2 seçenek arasında kimse Katana'yı tercih etmez.

Elimde G PRO Wireless var. Bazen çift tıklama yapıyor. Ara ara lag sorunu var. Tutuş farkını çok hısseder miyim sizce?

Elimde G PRO Wireless var. Bazen çift tıklama yapıyor. Ara ara lag sorunu var. Tutuş farkını çok hısseder miyim sizce?

Lamzu Atlantis ile çok benzer şekle sahipler. Çabuk alışırsınız.

Hocam sizde sorun var o kadar az gitmiyor model onun şarjı. Tamam diğerlerine göre batarya performansı kötü oda RGB'sinden dolayı ama rahatlıkta 2-5 gün arasını çıkartıyor. Sizde bir sorun bence. Bu sürede diğer modellere göre az ama normal değer.
Bütün gün RGB ile oyun oynuyorum, nasıl 3-4 gün gitsin?

Yeni konular

Geri
Yukarı