1500 TL Full toplama sistem önerisi

Bütçe
1500
O

Ofis bilgisayarı isteseydim ofis bilgisayarı derdim o ibareyi geçtim orada turbox yazıyor üstad bir bak bakayım turbox alınırımı

Arkadaş sana altı ayrı öneride bulunmuş. Cidden takıldığın tek konu Turbox sistemin başlığına yazılan ev ve ofis bilgisayarı ibaresi mi? Ayrıca fiyatların ateş pahası olduğu bu dönemde 1500 TL ile sistem toplamak istiyorsun, kusura bakma ama o bütçeyle anca Turbox kasa alabilirsin.

Ekran kartlarından birini eklersin bu kasalara işini görür bu paraya daha fazlası olacağını sanmıyorum hatta araştırmaya başlarken bu kadar olacağını da beklemiyordum.
Lütfen mümkünse kimseye turbox önermeyiniz.Önerecekseniz lütfen bir araştırın.

Lütfen mümkünse kimseye turbox önermeyiniz.Önerecekseniz lütfen bir araştırın.
Sadece kasa turbox intelin işlemcisini turbox mu yapıyor yada diğer bileşenleri onlar da casper gibi bilgisayar toplayıp satıyorlar ayrıca 1500 tl ile daha iyisini toplayabilen varsa buyursun. Ben öneri yaptıktan sonra konu kilitlenmedi. Herkes önerisini yapsın bizde ne var ne yok görmüş olalım.

Ekran kartlarından birini eklersin bu kasalara işini görür bu paraya daha fazlası olacağını sanmıyorum hatta araştırmaya başlarken bu kadar olacağını da beklemiyordum.

Allah aşkına Turbox ve izoly bilgisayar değil unutun şunu.

Sadece kasa Turbox Intel'in işlemcisini Turbox mu yapıyor ya da diğer bileşenleri onlar da Casper gibi bilgisayar toplayıp satıyorlar ayrıca 1500 TL ile daha iyisini toplayabilen varsa buyursun. Ben öneri yaptıktan sonra konu kilitlenmedi. Herkes önerisini yapsın bizde ne var ne yok görmüş olalım.

İşlemci 1. nesil 2. el çünkü işlemcinin piyasa değeri yok Intel'in sitesinde n/a yazıyor yani 100'de 100 2. el ekran kartı yok onboard güç kaynağı, anakart, sabit disk vesaire hepsi hasar görmüş ve sonradan tamir edilip kullanılmış malzemeler Turbox'un bence sadece kasa görüntüsü 700 TL iç malzemeler kalitesiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı