1500 TL kablosuz oyuncu mouse önerisi

Bütçe
1500 tl
Muhtemelen yapar. M800 Ultra nordic 52840 gibi çok daha iyi bir mcu ve 3395 gibi daha iyi bir sensöre sahip. M800 Ultra'dan vazgeçmek saçma. R1 SE'nin stoku da yok gördüğüm kadarıyla. Stoka gelince de zamlı gelir muhtemelen.

Deluxe M800 Ultra'nın fiyatı bütçemi aşıyor SteelSeries Prime mini Wireless Mouse'na bakıyorum o zaman.

Muhtemelen yapar. M800 Ultra nordic 52840 gibi çok daha iyi bir mcu ve 3395 gibi daha iyi bir sensöre sahip. M800 Ultra'dan vazgeçmek saçma. R1 SE'nin stoku da yok gördüğüm kadarıyla. Stoka gelince de zamlı gelir muhtemelen.

Videoda Wi-Fi gibi ağlardan dolayı takılma yaptığını söylüyor ama beni Wi-Fi'm uzakta kablolu internet kullanıyorum ve PC kasası yakın.

M3s ben kullanıyorum malzeme kalitesi abarttığınız kadar kötü değil 6-7 aydır kullanıyorum. Taş gibi mouse. Düz m3'ün evet malzeme kalitesi kötü ama bununki fena değil.

1900TL biraz pahalıymış.

M3S ben kullanıyorum malzeme kalitesi abarttığınız kadar kötü değil 6-7 aydır kullanıyorum. Taş gibi mouse. Düz M3'ün evet malzeme kalitesi kötü ama bununki fena değil.
Hocam iyi yanlarını ve kötü yanlarını anlatırmısınız? Şimdi hemen sipariş edeceğim. Oyunlarda ani dönmelerde kasma donma yapıyor mu? Fps oyuncuysuyum.

52833 değil mi hocam?
R1 SE ve R1 zaten alınmaz.

Bu sorunun cevabı benim içinde önemli Razer Viper Mini mouse hızlı hareket ettirince imleç yavaşlıyor ani hareketlerde dönmüyor.

Benim içinde hocam ilk tercihim Darmoshark olacak M800 ultranın gelme süresi uzun.

Hocam iyi yanlarını ve kötü yanlarını anlatırmısınız? Şimdi hemen sipariş edeceğim. Oyunlarda ani dönmelerde kasma donma yapıyor mu? Fps oyuncuysuyum.
Mouse'da hiçbir sıkıntı yok ben uzatma kablosu ile monitör'ün arkasına sabitledim alıcısını ve onun alıcısı ile beraber 4-5 alıcı daha olmasına rağmen bağlantı kopması falan olmuyor. Malzeme kalitesi idare ederin biraz üstü. Tek sorunu yazılımı bazen sıkıntı çıkarıyor ve şarjın ne kadar kaldığını tam göstermiyor birde şarjı bitmeye yakın bazen takılmalar oluyor okadar onun dışında bir problemini görmedim. Level 10'a M3-S ile çıktım şuan oynamasam da performansı gayet iyi. Dediğim gibi şarjına biraz dikkat etmeniz gerek sadece bitmeye yakın bazen sapıtabiliyor biraz.

1713008899361.png

Geri
Yukarı